Wpis z mikrobloga

Stan zachorowań na 16.03.2020
wołam plusujących poprzedni dzień

Dzisiaj wykryto 52 nowych przypadków (wzrost 41%), łącznie 177 zachorowaniań tym 4 zgony. 13 osób ozdrowiało (czyli dalej są nosicielami wirusa bez objawów zachorowania)

Podaję rozkład procentowy na życzenie jednego mirka:
0,0005% Polski ma potwierdzone zarażenie koronawirusem
2,25% zarażonych na terenie Polski zmarło
7,34% zarażonych na terenie Polski jest ozdrowiałych

Jeśli jesteście zainteresowani takimi codziennymi informacjami proszę o plusa

link do mojej tabelki:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KeW-dmOUkv-S4K4dZ-9guYmG5uz9lR1eY7g5TYJfzdA/edit?usp=sharing

#koronawirus #polska #covid19 #zachorowaniakoronywpl
ferranger - Stan zachorowań na 16.03.2020
wołam plusujących poprzedni dzień

Dzisi...

źródło: comment_1584390252mjQAIPelqV2TvoYtK325oU.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (129)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Vandal83 @MajinS @Guan @popeka @damian-niedbala @royal_princess @FaloZ @SpawaczPolimeru @Trojden @kolanin @Kinja @Hejtel @bary94pl @moreandmore @WirtualView @rzydomason69 @lewc_rain_zuk @Rkb @zgbietko @Urd_drU @HotJamniQ @hypoglossus @CheSlaw @dqti @DOgi @adam110 @Martinoz @Elveen @Allek @Ritaa @KarPaKo @JanuHere @discawery @rexior_8 @batos @Duchowsky @dlaczegoJA @Dodi_al_Fayed @
  • Odpowiedz
@ferranger: to raczej lipa bo wirus moze przetrwać 4 dni na przedmiotach, wiec masz jakby to powiedziec "stare dane" to historia

do tego wez pod uwage ze te wszystkie ograniczenie tych d..bili jak poczta, urzedy spowoduje takze nowe sytacje ryzyka

np. w miescie jest ograniczenie ze jedna osoba wchodzi o przetarg na zbycie nieruchomoci nie odwolali i moze przyjsc z setka osob - i musza ich wpuścić

tak wiec sytuacji ryzyka
  • Odpowiedz
@ferranger: W kolumnie C14 wrzuć =(D14/B13), skopiuj i wklej do góry, aż do C3. W C2 wrzuć =(D2/B2) (bo tak czy tak jest to +100%). I będzie przyrost procentowy.
Jeśli weźmiemy średnią z ostatniego tygodnia, to przyrost wynosi 40%.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ferranger: i właśnie to mi się tak nie bardzo podoba. Rzucamy jest tekst "w średnim wieku" który można rozumieć na milion sposobów. A pije do tego, że średnia wieku zmarłych we Włoszech to ponad 80 lat, a średnia wieku zakażonych to 65 i po prostu chciałem porównać dane...
  • Odpowiedz
@Habemuspapam69: równie dobrze mogły umrzeć 3 45-latki i 1 pan mający za sobą sto lat. Średnia była by wtedy 70 lat. W przypadku tego typu informacji powinni publikować dane ilościowe abyśmy mieli większą klarowność informacj
  • Odpowiedz