Wpis z mikrobloga

No to obstawiajmy, ktora konsola bedzie mocniejsza. Zobaczymy kto bedzie mial racje i z ktorej strony bedzie slychac wiekszy kwik
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
#ps5 #xboxseriesx #microsoft #sony

Ktora konsola bedzie mocniejsza

  • PS5 37.4% (34)
  • Xbox Series X 37.4% (34)
  • Moc bedzie podobna 25.3% (23)

Oddanych głosów: 91

  • 12
@stormkiss: myślę ze xbox będzie mocniejszy. W każdym razie kupię obie konsole. A kwiczeć to będę ja bo składam PC, mam już wszystko oprócz gpu i xbox jest mocniejszy od mojego kompa :O
@juma777: no series x na razie dosyc mocarnym pudelkiem, nie da sie ukryc. Jakby jeszcze MS pozwolil na odpalenie Windowsa na nim to juz w ogole, sporo osob by kupilo tylko po to, by moc zrobic mocna upgrade swojego sprzetu :D
@AryanWonderBoi: ogolnie to MS wyskoczyl, bo Sony mialo plan pokazac dane na GDC, ktory mial sie odbywac w dniach 16-20.03.2020, ale z uwagi na covid-19, GDC przeniesiono na pozniej ;). Wiec MS chcial podkrasc troche szumu informacyjnego Sony :D
@stormkiss: Tak, ale nie zmienia to faktu, że Sony by teraz nie wyskoczyło z informacjami na temat swojej konsoli jeśli nie byliby pewni że mogą przewyższyć w jakis sposób ogłoszenia Microsoftu. Czekali czekali, microsoft wyskoczył, powiedział że ma fhui mocny sprzęt. Zrobili wokół siebie dużo pozytywnego szumu. Po co miałoby teraz Sony ogłaszać konsole z 9tflopami? Przecież wyśmiani by zostali. Jeśli mają słabszy sprzęt to by poczekali az kurz po ogłoszeniu