Wpis z mikrobloga

@KosmatyBarszcz: uwierz mi, że ja speedrunow też nie lubię :p w tych Ninji zbieram raczej pieczątki na outfity, ale ten jeden poziom naprawdę przyjemny jest - spróbuj, jeśli nie grałeś
@asunez: nie gram tych speedrunów, są dla mnie z natury frustrujące, nie lubię żadnych gierek ani poziomów na czas.
I to już od czasów pierwszych gier w jakie grałem, na przykład niektóre poziomy w bodajże Raymanie 2 albo 3, czy Harrym Potterze xD
W Mario makerze najczęsciej jak szukam poziomów to szukam poziomów "classic", nic co mi odlicza 30 sekund do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AdrianJ: Tu nie ma odliczania, tylko liczy Ci jak szybko przejdziesz :p No nie namawiam na speedruny ogólnie, ale kurde, ten jeden poziom serio jest przyjemny :P
@wanar: nice! Ja mam jakiś problem z przekroczeniem tej górki, ile razy mi lepiej początek nie pójdzie to muszę gdzieś na końcu #!$%@?ć :p ale póki co się nie poddaję
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asunez: 22.8, mam problem cały czas z tą platformą co zjeżdża w dół, ciężko mi dograć czas, żeby nie zostać złapanym przez ten chwytak (próbuje skulony przeskoczyć nad nim), udało mi się kilka razy. Tracę sekundę gdzieś na chwytakach później