Wpis z mikrobloga

No elo mario-maker-mirki, mam dla Was kolejne dwa poziomy, jeśli się odważycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwszy:
Kod: 9TB-YFY-8MF
Opis: Króciutki poziom z chwytakami, starałem się dać sobie limit godziny na zrobienie go, więc ani nie jest za piękny ani za długi, za to myślę że odpowiednio wyważony jeśli chodzi o trudność :)
Clear rate: 6.45% (2/31)

Drugi:
Kod: 3G8-QP0-21G
Opis: Jeszcze krótszy poziom, mieszczący się dosłownie na jednym ekranie :) Meta jest baaaardzo blisko, ale czy droga na pewno jest prosta? Troll level - piszę od razu, bo niektórzy nie lubią.
Clear rate: świeżo dodany, ale już 1/7, więc jest do przejścia ;)

#supermariomaker2 #nintendoswitch

Standardowo wołam też ekipę, która do tej pory udzielała się pod moimi wpisami (jak nie chcecie być wołani to napiszcie, więcej nie będę wołał)

@OmarBongo @KosmatyBarszcz @wanar @AdrianJ
  • 34
  • 0
@AdrianJ: Nie śmiałbym żebrać - daj lajka tylko jak Ci się spodobały. Aczkolwiek te dwa są inne od moich dwóch poprzednich, więc no... nie muszą :p
@AdrianJ: Ej żartuję, pierwszemu jaki próbuję już dałem lajka ;) - mam pytanie od newfaga - jak to przeskoczyć? próbuję zarówno gałką analogową jak i krzyżakiem... może przyda się do kolejnych poziomów.

AdrianJ - @AdrianJ: Ej żartuję, pierwszemu jaki próbuję już dałem lajka ;) - mam pyta...
@asunez: Troll level da się przejść w niezamierzony sposób w niewiele ponad sekundę, właściwej drogi nawet nie szukałem xD Chwytaki fajne, zaskoczyła mnie końcówka poziomu - do pewnego momentu myślałem ze potrzebna jest mega precyzja.
  • 0
@AdrianJ: wypracowałem dwie opcje - jedna to tak jak mówi precedens robisz twirla za pomocą R/L i łapiesz ten najbliższy chwytak, albo... olewasz go i wyskakuje aż na maksa w prawo (w powietrzu robiąc kolejne twirle ile wlezie) i doskakujesz od razu do następnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@precedens: git - dla mnie ten ruch to coś troszkę nienaturalnego, zwłaszcza że jest tylko w tym trybie graficznym, może dlatego myślałem że będzie trudniejszy. Inna sprawa, że to chyba jedyna możliwość zrobienia tego poziomu w mniej jak 10s
  • 0
@wanar: A co do mega precyzji - tak też chyba można, pewnie nawet szybciej, ale nie trzeba. Jest furtka dla kogoś, kto chciałby pobić rekord ;)
  • 0
@precedens: trafiłem na bardzo podobny schemat w endless challenge super expert (nie wiem co mnie podkusilo xd), uparłem się że to zrobię - 25 żyć poszło się... No xd

@asunez: Pierwszy poziom bardzo fajny, zwłaszcza końcówka, w sumie na pomyślenie. Na pewno da się na flagę skoczyć normalnie, ale gwiazdka sprawia, że poziom jest możliwy dla zwyklych śmiertelników, więc propsy za to rozwiązanie.
W drugim nie wiem nawet co się działo, jakimś cudem Marian nie dał sie zgnieść i w ostatnim momencie złapał słupek od flagi, więc "gg ez za pierwszym" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@KosmatyBarszcz: cieszę się że się podobało ;)

W tym drugim najprawdopodobniej zrobiłeś dokładnie to co było trzeba ;) Albo odkryleś rozwiązanie którego nie przewidziałem. :p