Wpis z mikrobloga

Uważajcie jak pójdziecie do sklepu w maseczce i rękawiczkach – nie dość, że tylko te osoby, które mają koronawirusa noszą maseczki, to jeszcze jak jesteście jednak zdrowi to sobie szkodzicie. Czekam, aż dojdzie do pierwszego linczu. My nie potrzebujemy wirusa, my się sami w końcu wybijemy ()

#koronawirus #maseczki #slask #laziska
Pobierz AvantaR - Uważajcie jak pójdziecie do sklepu w maseczce i rękawiczkach – nie dość, że...
źródło: comment_1584687104cMD6r89slxKueo0HHnOIT7.jpg
  • 35
@AvantaR: ja ostatnio sam byłem w maseczce chirurgicznej na mieście to p0lacy patrzeli na mnie prześmiewczzo-pogardliwie xD ten dziki naród trzeba powoli uczyć że maski są po to by chronić zarówno noszącego jak i osoby wokół, praca u podstaw - dziś zakładasz maskę, p0lacy się śmieją, ale ten jeden zobaczy że masz maskę i na jutro też ją ubierze


@JanuszKarierowicz: Ta wymiana zdań doskonale pokazuje jak groźna jest dezinformacja w
@prostymysliciel
@iredbox
@AvantaR

Tak czy siak, tak jak mówię - najlepsze co można zrobić, to po prostu maski zakładać jak się gdzieś wychodzi. Ja osobiście mam #!$%@? na zdanie innych, ale rozumiem że w tej #!$%@? sytuacji są osoby które przez ten śmieszny ostracyzm społeczny będą bały/wstydziły się maskę założyć

Chora sytuacja podsycana propagandą obozu rządzącego, która stygmatyzuje osoby noszące maski przedstawiając je jako osoby chore
@AvantaR: ja ostatnio sam byłem w maseczce chirurgicznej na mieście to p0lacy patrzeli na mnie prześmiewczzo-pogardliwie xD ten dziki naród trzeba powoli uczyć że maski są po to by chronić zarówno noszącego jak i osoby wokół, praca u podstaw - dziś zakładasz maskę, p0lacy się śmieją, ale ten jeden zobaczy że masz maskę i na jutro też ją ubierze


@JanuszKarierowicz: Spoko ci co sie smieja to poumieraja i bedzie spokoj