Wpis z mikrobloga

Na #tacho prawie 4h30min jazdy. Walka do ostatniej chwili o miejsce na zatrzymanie się na obowiązkową pauzę. A tu lasy, wąsko, nawet przystanki pksu bez zatok, albo z takimi, że załadowanym zestawem na pewno tam nie wjadę. Znaczy wjechał bym, tylko co potem. :-) Wtem żwirówka do lasu. Lewy ciąć i letki :) bałagan w kabinie zrobiony hamulcem. Udało się. Bez robienia wydruków, pisania wyjaśnień i czekania 28 dni na kogo trafię w razie kontroli

#trzymaczkierownicy #gdzietetirytaksiespiesza
totalski - Na #tacho prawie 4h30min jazdy. Walka do ostatniej chwili o miejsce na zat...

źródło: comment_1584888796RxyIboQuvNh7DZHtQqSxYQ.jpg

Pobierz
  • 26
@wezsepigulke: to może ameliniowemu. ja tam nie czuję potrzeby przedłużania sobie tego czy owego błyszczącym autem i co miałem w domu siedzieć to co szkodziło ze szmatą Polskę pozwiedzać? Nawet nie wiesz jaka to frajda i jaka odmiana mieć całe 9h jazdy na przejechanie 400km głównie po ekspresówce :)
@jakisnick4: nie jeżdżę międzynarodówki, a na krajówce to odstępstwo chyba nie działa. Poza tym to nie jest aktualne zdjęcie. Ja już wróciłem do swojej roboty, a ta naczepa tam skąd przyjechała parę godzin przed tym jak ją dostałem w użyczenie. Co się stało z klapą skrzynki też już chyba wyjaśnili. Zawsze mogłem zamiast niej wziąć burtoplandekę zupełnie bez skrzynek, a pasy i ściągi wozić w kabinie. I przy załadunku bokiem deskami