Wpis z mikrobloga

W czym wam przeszkodzi/ł covid? Jakie mieliście plany na ten rok, które może trafić szlag?
Ja pod koniec zeszłego roku zacząłem nową pracę- lepszy pieniądz, lepszy nastrój. Liczyłem na spokój w tym roku, zwykłe życie normika. Jakieś zagraniczne wakacje, picie piwka a pod koniec roku nowy Xbox :-)
Co teraz mam? Praca jednak nie jest taka fajna, chciałbym zmienić ale z tym może być ciężko przez covid. Prędzej mnie zwolnią i zanim coś ogarnę minie sporo czasu. Z wakacji nici i tylko mam nadzieję aby nikt u mnie nie podlapal tego syfu. O Xboxie nawet już nie myślę.
#covid19 #coronavirus #koronawirus
  • 12
@Nutramigen w zeszłym roku byłem w Hiszpanii (na początku grudnia) tydzień po powrocie dusiłem się jak #!$%@?, ale przeszło o dziwo ( ͡º ͜ʖ͡º) teraz się zastanawiam czy nie było to właśnie to gówno.
W tym roku miałem jechać w czerwcu nad nasze polskie morze, chciałem kupić w sierpniu jakiegoś kompa lepszego bo mój jest z 2k9 po lekkim upgrade. Teraz #!$%@? wie co będzie dalej. Złotówka
@Nutramigen: Wakacje w Grecji podczas których chciałem się oświadczyć ,a wygląda na to że nigdzie nie pojedziemy. Prawdopodobnie brak podwyżek w tym roku , miały być szkolenia i nowy sprzęt typu kolejny monitor etc i też chyba nic z tego.
@Nutramigen miałem zmienić pracę, oraz zostały przerwane moje przygotowania pod zawody sportowe (w domu się nie da trenować bo koszt sprzętu to kilka tys)