Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eARLq3: no nie. Wg oficjalnych danych rację ma - było źle, potem przygasło, a teraz znowu wzrosło, ale nie aż tak strasznie jak wcześniej. Jeśli do kogoś chcesz mieć pretensje - kieruj je do ministerstwa, które zamieszcza i zbiera dane.

No i akurat zaczęłam ci pisać podobnego posta z danymi pokazującymi spadek i ponowny wzrost zachorowań, tylko zanim go wysłałam zdążyłam zauważyć że ktoś już to wrzucił.

A "szerzycie fejki!!!one!" bez
  • Odpowiedz
@fenis: @WillyJamess: Nie chcę bronić tutaj rządzących ale spójrzcie na to z innej perspektywy, przeciętny Kowalski zrobił sobie zapasy w styczniu za ile ? 500-1000 zł ? A Państwo musiałoby wydać dziesiątki miliardów, a co by się stało gdyby jednak mirkowi eksperci się mylili i epidemia do nas nie dotarła ?
  • Odpowiedz
  • 0
@Kempes Ale zobacz, jest plus. Co prawda wojskowy wywiad PiSowi rozwalił ale jak widać cywilnego nie dało rady bo nadal działa!
Kiejkuty nadal w formie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
I z nich trzeba było brać przykład.


@Kempes: Sęk w tym że ani politycy (ani społeczeństwo) by w styczniu w zagrożenie NIE UWIERZYŁO.

Gdyby wtedy zamknąć szkoły, granice, sklepy i samoloty to na wykopie byłaby imba stulecia.

@graf_zero Można było imprezy odwoływać wcześniej. Przecież najpierw to sami organizatorzy odwoływali imprezy z własnej inicjatywy a nie dlatego, że rząd kazał. Ponadto tezy o imbie to fantastyka. Pomijam kwestie, odpowiedzialna władza czasem podejmuje
  • Odpowiedz
  • 0
@Andreth: Sęk w tym że ŻADEN kraj zachodni się nie przygotował.

ŻADEN.

Myślę że musimy brać to pod uwagę przy ocenie działań naszego.

@graf_zero Ale np. wlochy to nie miały na to czasu bo szybko u niech się pojawił wirus. Polska czas miała bo u nas się pojawił wirus później. No ale jak był czas na przygotowania to zwykła grypa była groźniejsza #pdk.
  • Odpowiedz
oficjalne dane w Polsce tez wykaz uja ze liczba zakazonych spada


@eARLq3: Gdzie ci spada? Ty widzisz te same dane co ja? (Wczoraj mniej nowych wykrytych zarażonych podano niż przedwczoraj, ale to wyjątek, no i była niedziela - dziś pewnie znowu będzie więcej).

https://en.wikipedia.org/wiki/2020_coronavirus_pandemic_in_Poland

"w Danii wygasało tydzień temu, teraz znowu się rozhulało." to jest nieprawdziwa informacja.


Nie, to jest informacja prawdziwa, to widać z wykresu. Bardzo być
może, że Dania
  • Odpowiedz