Wpis z mikrobloga

służby sobie pajacują z gitarkami


@jabolsy: Dlaczego w obecnej sytuacji nie nazwac tego smiechoterapia? Ja odbieram te akcje raczej pozytywnie. Tylko jezeli to prawda, ze wirus w powietrzu moze sie utrzymac do kilku godzin, to oby nie skonczylo sie smiechem przez lzy, jesli ta uliczka w miedzyczasie przemykal ktos zakazony.
  • Odpowiedz
@dididoox: Dzięki takiej akcji ludzie posiedzą jeszcze dłużej w domu. To się psychologia nazywa, ma im uświadomić, że mimo że są w domach, to ktoś o nich pamięta. W Chinach co wieczór podawali informacje, pozdrowienia i życzenia. We Włoszech nadawali hymn na wszystkich stacjach. U nas każą klękać przed telewizorem. Bedzie na przemian pokazywana msza i twarz Kaczyńskiego.
  • Odpowiedz
Tylko jezeli to prawda, ze wirus w powietrzu moze sie utrzymac do kilku godzin


@imagine_dragon: kto ci #!$%@? takie bzdury opowiadał? specjalista z wykopu?
ja #!$%@? #!$%@? ale mnie denerwuje takie sianie fakenewsów i rozsiewanie paniki, no #!$%@?, sprawdzaj bardziej skrupulatnie źródła

@dlugi-gr: dokładnie jest tak jak mówisz! Ja wiem, że dla niektórych wykopków to najchętniej by trzeba każdego obywatela zamknąć na klucz w domu i powinno do niego gestapo
  • Odpowiedz
@jabolsy wyobraź sobie, że są ludzie, którzy naprawdę ciężko znoszą taką sytuację. Często własnie ludzie starsi, których przytłacza ta izolacja, zakazy, niepewność sytuacji itp. Takie parę minut zabawy nie przynosi żadnych szkód, a może przynieść niektórym otuchę.
  • Odpowiedz