Wpis z mikrobloga

Na dzisiaj mamy, tylko z tych ważniejszych:
- odwołanie koncertów, wydarzeń sportowych, targów i wystaw
- zawieszenie zajęć szkolnych, zamknięcie przedszkoli i żłobków
- zamknięcie restauracji, siłowni i galerii
- zamknięcie granic
- po miastach jeżdżą radiowozy z głośnikami z których idzie przekaz by nie opuszczać domów bez wyraźnej potrzeby
- 100 000 osób w kwarantannie i pod nadzorem epidemiologicznym

A wybory?
- Nie ma żadnych przeszkód by odbyły się w terminie, wg władzy TO NIE JEST SYTUACJA NADZWYCZAJNA

SERIO #!$%@??

#koronawirus #neuropa
chanelzeg - Na dzisiaj mamy, tylko z tych ważniejszych:
- odwołanie koncertów, wydar...

źródło: comment_1584965534z5O8BlL1qJ3kKCwFEt0RCw.jpg

Pobierz
  • 17
@chanelzeg: Nie wiem czy zniknie, ale na tą chwilę mamy 1,5 miesiąca do wyborów jeśli za miesiąc dalej będzie dupa to powinni przełożyć, a teraz to mi tam dynda i tak nie pójdę zagłosować
@chanelzeg: Nie wiem nie śledzę każdego kandydata na prezydenta, ale mamy radio, telewizję, można się spotykać w grupach nie większych niż 50 osób ¯\_(ツ)_/¯ przecież to nie moja sprawa zresztą i tak duda wygra więc po co jojczyć tak o tych wyborach
@chanelzeg: I tak przecież reszta TVN ogląda a nie tvp, zresztą moim dyskusja bez sensu wygra duda i tyle Kidawa to tam startuje bo startuje tutaj nawet nie ma sensu naprawdę dyskutować, pozdrawiam SERDECZNIE :)
@chanelzeg: Bo to jedyny czas, kiedy Duda bez problemu wygra. Obecnie wszystko to trzyma się kupy, wirus nie rozszałał się po całości. Propaganda rządowa wciąż działa i większość w to wierzy. Do tego medialne wyliczanki jaką to kwotą nie wesprą przedsiębiorców i rynku. Plus zmęczony minister zdrowia poświęcający własne zdrowie i Duda z płomiennymi orędziami zawsze na linii frontu. To działa na wyborców. Problem w tym, że na dłuższą metę tego
@chanelzeg: Słyszałem, że odwołanie wyborów byłoby złamaniem Konstytucji.

Wiesz, pandemia i te sprawy może i są ważne ale polityka musi iść swoją drogą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomijając wszystko to świetny czas na wybory. Sam powiedz kto walczy z koronawirusem? Przekaz medialny robi swoje.