Wpis z mikrobloga

pograłem 1,5h i gra absolutnie miażdży, najlepsze doświadczenie z grą jakie kiedykolwiek miałem. Wszystko wygląda świetnie, żadnych migających pikseli, poziom szczegółów jest niesamowity, mini zagadki, przeciwnicy, strzelanie. Wszystko deklasuje konkurencję
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UberKatze: Alyx to wybadanie gruntu i bardzo nieśmiałe wejście w VR. Ta technologia na razie raczkuje ale jestem prawie pewien że jej kolejny kamień milowy będzie wchodził na rynek razem z HL3 żeby odmienić rynek gier.
flatskrinowców

@zcaalock: o #!$%@?, to juz nawet ludzie ktorzy nie sa jakkolwiek zainteresowani VR maja swoje określenie? XD To i tak jedyny tytul (moze poza RE7) ktory jakkolwiek moglby mnie zainteresowac na VR, ale nie na tyle zeby kupic sprzet, poza tym ja to wole miec kontrole nad postacioł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UberKatze: pierwszy tytuł AAA na VR i to widać i czuć. Bardzo dopracowana mechanika (gravity gloves!), dużo szczegółów, świetne animacje. Fizyka jak w Boneworks (dłonie nie przechodzą przez ściany / przedmioty). Historia też zapowiada się ciekawie.

Bardzo dobrze działa na Oculus Quest.