Wpis z mikrobloga

@spayk: @golgol pro to tez wieksza szyna Z i dodatkowo lepszy zasilacz.
Miałem ten sam dylemat - kupiłem pro - nie bylo duzo różnicy w cenie, niby tez i nie wpływa to na jej prace bezposrednio, ale nie kupuje drukarki codzinnie wiec wybrałem tak :)
@golgol: Ostatnio szukałem dla znajomego bo był to prezent na urodziny - mi się udało znaleźć na olx gościa który miał to na miejscu - ale licz się z tym ze albo szybko i drogo albo długo i tanio :) obawiam się ze nie ma innej opcji.
@tomszczyk: Wiesz to nawet nie dla mnie - ja swojego endera mam tylko jak sam kupowałem to miałem milion doradców i każdy mówił o mega sklepach cenach - a jak przyszło żeby podesłać link to słyszałem - o już tego nie ma, o musiało się skończyć itp :) wiec mam uczulenie na takie gadanie ,)
@Sliv3r: ciezko dysponowac linkiem pod to. nie sledze tego bo mam drukarke w domu. ale jak szukalem to rozne oferty sie trafialy. akurat ja sciagalem z chin. znajomy jak chial to akurat trafilo, ze bylo wysylka z niemiec, inny z czech. to sie zmienia i dzisiaj cos wskakuje, za 2 dni juz nie aktualne. przede wszystki radze przed zakupem chwile przesliedzic rynek i poczekac. predzej czy pozniej cos sie trafi
@Felonious_Gru: Ziomek to nie ja szukam drukarki.. ( ) powiedziałem tylko ze hasła w stylu „na Allegro są” są o kant dupy rozbić... bo jak już chcesz pomoc to wyślij temu koledze linka ale konkretnego.