Wpis z mikrobloga

@Kjedne Jest stan epidemii. Wciąż za mało? Mają wprowadzić stan wojenny żebyś został w domu? IMO to bardzo dobra i świadoma decyzja rządu. Wystarczy spojrzeć na Włochy i UK. Lepiej ponieść straty w sposób kontrolowany.
  • Odpowiedz
@Kjedne Sytuacja jest nadzwyczajna. Wirusa nie obchodzi system prawny. Czyli lepiej czekać aż wszystko samo jebnie, zamiast wprowadzać nadzwyczajne środki ostrożności ?
  • Odpowiedz
W sumie racja, ale z drugiej strony sam nie wiem. Powiem jedno, Koreańscy chłopcy są bardzo seksowni, więc pomysł naśladowania Korei brzmi bardzo podniecająco ( ʖ̯).


@MartinCh: hmmmm ja tam wolę bardziej męskich, ale co kto lubi Mireczku.
  • Odpowiedz
@Matpiotr: po ogłoszeniu stanu wyjątkowego ograniczanie prawa do prywatności jest nie tylko legalne, ale jest logicznym i jasnym elementem stanu wyjątkowego

Typowy kodziarz


@Matpiotr: czy mam napisać "typowy idiota " żeby poprawić sobie nastrój ? chyba nie zadziała :/
  • Odpowiedz
w w stanie epidemii co jest niejasne. Jeszcze większe restrykcje w postępowej Francji i Niemczech


@Matpiotr: naucz się najpierw pisać zrozumiale po polsku, bo na razie wypowiedzi masz nie dość że strasznie głupie, ale w dodatku niezrozumiałe, jak gdyby to pisał jakiś upośledzony bot.
  • Odpowiedz