Wpis z mikrobloga

Siema Mircy, mam takie wstydliwe pytanie, ale w obecnej sytuacji zaczynam kombinować i się przełamuję.

Pokrótce, moja narzeczona od prawie 2 lat (pierwsze pół roku była menedżerką z wielką zajawką na zrobienie z tego czegoś fajnego) prowadzi swój biznes jakim jest studio tatuażu i kolektyw artystyczny we Wrocławiu, pewnie niektórzy przedsiębiorcy wiedzą, że do własnego biznesu w naszym kraju początkowo się dopłaca, później wychodzi na zero i jeśli uda się przetrwać to ostatecznie nawet można zarobić. To był drugi miesiąc kiedy oprócz satysfakcji, zaczęły pojawiać się pieniążki (jeszcze nie pieniądze). Teraz niestety, fast forward do rzeczywistości (naprawdę fast bo posypało się w kilka dni), tak jak wszystkie tego typu usługi nie będziemy zarabiać, a być może zaraz, z łezką w oku, trzeba będzie się pożegnać. Dlatego zaczynam myśleć, i muszę poprosić o pomoc publiczność.

Ja pracuję zdalnie dla agencji reklamowej, po godzinach robię zlecenia, więc wszystko co mi się uda przeznaczę na życie i studio. Teraz pytanie do Was, co możemy dać od siebie? Co możemy robić online? czy jeśli zacząłbym robić streaming kursów z grafiki, UI/UX design, branding, podstawy pakietu Adobe, cokolwiek, za dobrowolne donejty, albo wprowadzić bony na dziary do wykorzystania daleko w przyszłości, kursy rysunku, wirtualne walk-iny to myślicie, że to są spoko pomysły? Mam straszny kompleks, jeśli chodzi o błaganie w internecie i bardzo się tego wstydzę. Parę osób z wykopu dostało od nas zniżki, kiedy było po staremu, parę nas odwiedziło na piwku - ja bym nadal chciał, żeby tak było, tylko nie wiem co mogę zrobić. Jeśli macie jakieś poważne i niepoważne pomysły to będziemy ultrawdzięczni.

Pozdrawiamy, ja - Krzycho Docente i Boruta Tattoo & Art Collective.

https://www.facebook.com/borutatattooandartcollective/

#borutacollective #tatuaze #tatuazboners #wroclaw #koronawirus #skateboarding
krzycho-docente - Siema Mircy, mam takie wstydliwe pytanie, ale w obecnej sytuacji za...

źródło: comment_1585063018rcRMHj6gMrtaJJXJesqRqk.jpg

Pobierz
  • 38
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kinja: w sumie to u nas vouchery były rozdawane przy wielu okazjach i zawsze do końca roku, teraz tylko zrobić z tego większy pożytek, jeśli uważasz, że spoko to miło! Odezwij się po kryzysie to i dla Ciebie (hopefully) będę miał voucher ;))
@krzycho-docente: Ja nie mówię tylko o takich rozdawanych, ale o tzw. cegiełkach - że kupujesz za ileś cegiełkę i później możesz ją wykorzystać jako bon zniżkowy przy robieniu tatuażu. :D
@Kinja: Tak, tak - od zawsze mamy taką możliwość, ale może faktycznie w tym trudnym czasie należy o tym przypomnieć. Jednak nadal wiem, że nie każdy teraz się pali do myślenia o tatuażu nawet w dalszej przyszłości, także staram się ciągle wymyślić coś fajnego dla ludzi na "teraz" ;D
@krzycho-docente: dużo ludzi będzie się teraz nudzić w domu wiec streamy, gdzie ktoś pokazuje jak zaprojektować wnętrze, zrobić własna grafikę, stworzyć do domu coś oryginalnego własnoręcznie napewno będą cieszyć się powodzeniem - sama bym chętnie zobaczyła, bo już takich rzeczy szukam.
Ofc raczej celowalabym w rzeczy, które można zrobić korzystając z przedmiotów na zamówienia, dostępnych online, bez konieczności wychodzenia z domu do sklepu
@krzycho-docente w sumie rodzice nudzą się z dziećmi w domach, a kursy z robienia kolorowanek mogą zdziałać cuda. Papier i kredki w domach z kaszojadami jest pospolity. Drugi motyw to malowanie etui do telefonu/ jakieś przerabianie tego na streamie + opcja podesłania swojego etui do tuningu u profesjonalnych tatuatorow... Słaby zarobek, ale w sumie kto wie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Plusy:
- reklama
- stream
- łapiesz w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzycho-docente: jakbyście połączyli siły z ink blinkien i WCN i zrobili patostrimy tylko tattostrimy to bym oglądał jak szalony xD. Tylko nie wiem jak to się ma do zakazie zgromadzeń :p
@krzycho-docente wgl wejście teraz z cupsellem albo inna firmą co robi koszulki na podstawie twoich wzorków też może siąść, bo jak ci każdy w studiu machnie 5 konceptów to masz już kolekcję i ładny sklepik. Dajesz na story i niech się weryfikuje - koszt zerowy, a możesz zostać w przyszłości z wieszakiem z ciuchami w studiu.

A to się zgadamy po apokalipsie ( ͡ ͜ʖ ͡)