Wpis z mikrobloga

@kk_ll
Jest info z pierwszej ręki, a wy dalej szukacie dziury w całym. Dajcie jakieś poważne źródło wyżej wymienionych rewelacji, bo one opierały się głównie na kolegach matek ojców kolegów.
  • Odpowiedz
@Chmielciu: Hot pot to jest takie coś, że idziesz do restauracji i płacisz za to, żeby samemu sobie gotować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakiś geniusz biznesu to wymyślił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fuji: ... albo robisz to w domciu i masz restauracje u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) czesto jesz hot pota na Tajwanie na zewnatrz? Wiadomo, ze teraz to tak troche ciezej z nim, ale wiem ze w Chinach kontynentalnych dowoza hot pota z restauracji do domu z calym oprzyrzadowaniem.
  • Odpowiedz
@Zhukov: Haha akurat wczoraj i przedwczoraj robiłem w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tak to jem na mieście, nie wiem jak z dowozem hot potow tutaj. Ogólnie na Tajwanie mamy dalej spokój i żyjemy normalnie więc i na hot pot można iść. Mam nadzieje, że już się nie pogorszy
  • Odpowiedz
@fuji: sprawdzam rowniez info dla Tajwanu i robi sie troche gorzej, ale i tak spoko w porownaniu do innych krajow.
Smacznego hot pota na przyszosc zycze. Prosze sobie przerobic ponizszy obrazek i zmienic kawe na hot pota ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: ja pitole, otworzylem Wykop i odpisalem na powiadomienie, a skumalem, ze doslownie 10 sekund wczesniej dostalem xD
Zhukov - @fuji: sprawdzam rowniez info dla Tajwanu i robi sie troche gorzej, ale i ta...

źródło: comment_1585217099bT41tXCrwqSoKjDBYxwojH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zhukov: A dziękuję bardzo i również zdrowia życzę tam na kontynencie! No liczby rosną, ale to wszyscy w kwarantannie i z importu bo się zamknęliśmy i jeszcze kazali się tym co przylecieli zgłosić na wsteczną kwarantannę. Także jak za tydzien/dwa dużo nie urośnie to będziemy chyba najbezpieczniejszym miejscem na świecie :D
  • Odpowiedz