Wpis z mikrobloga

Czy ktoś życzy sobie jakieś drobne pamiątki z podróży? :) Przypominam, robimy 2016 km trasą: http://goo.gl/ipGeiN na rowerach. Celem jest Passo dello Stelvio, ale zahaczamy także o Peschiera del Garda, Wenecję i kilka innych ładnych miejsc (m.in. Bormio we Włoszech) @Migfirefox poprosił o kamień z przełęczy Stelvio. Może inni wykopowicze również zbierają nietypowe rzeczy? A może po prostu chcą kartkę pocztową z jakiejś miejscowości? A może ładne zdjęcie z trasy? :)

@jagsonify chcesz coś? :D

#rowerujzmorswinem #rower #podroze #wakacje #podrywajzmorswinem #podrywajzwykopem
  • 75
@rss: Wiem jak jest w Wenecji - kilka lat temu odwiedzałem... Szkoda miasta, ale nie dziwię się Włochom, że powoli odpuszczają. Konkluzja jest taka, że trzeba odwiedzać, póki nie znalazło się pod wodą...

Może być magnes na lodówkę. :) Preferujesz coś niewielkiego? Skąd magnes? Konkretne miejsce jakieś?
@WesolyMorswin: Dzięki wielkie, będę dozgonnie wdzięczny! Pokazałem mojemu tacie Waszą trasę, bo sam tez jeździ na rowerze, ale bardziej lokalnie że tak to ujmę :P W każdym razie macie pozdrowienia i życzymy z tatą wytrwałości :) Macie w planach zrobić później jakiś wykop o tym? :)
@WesolyMorswin: to jakiś mały magnesik na lodówkę z dowolnym włoskim motywem (bez konkretnych wymagań) poproszę. Z góry dzięki. :) Znajomy ojca przywiózł nam ostatnio z Meksyku i stwierdziłem, że fajnie by wyglądała taka kolekcja. :D
@M4lutki: Dziękujemy! Pozdrawiamy tatę! :)

Na pewno będzie relacja - pójdzie na Mikro. Jeśli uznacie, że warto zrobić o tym osobny wykop - na pewno takowy powstanie. Niewykluczone, że na wordpressowym blogu będziemy wrzucać coś każdego dnia - pytanie czy uda nam się załatwić tablet. :)

@rss zrobi się! Poszukamy czegoś ładnego we Włoszech. :)
@WesolyMorswin: z krzesełkiem żart rzecz jasna ale jakimś fantem piłkarskim/kibicowskim bym nie pogardził; tj. jakąś naklejką/brelokiem/itp. któregoś klubu piłkarskiego z odwiedzonych przez Was miejscowości;-) No i szerokości!