Wpis z mikrobloga

Czy ktoś życzy sobie jakieś drobne pamiątki z podróży? :) Przypominam, robimy 2016 km trasą: http://goo.gl/ipGeiN na rowerach. Celem jest Passo dello Stelvio, ale zahaczamy także o Peschiera del Garda, Wenecję i kilka innych ładnych miejsc (m.in. Bormio we Włoszech) @Migfirefox poprosił o kamień z przełęczy Stelvio. Może inni wykopowicze również zbierają nietypowe rzeczy? A może po prostu chcą kartkę pocztową z jakiejś miejscowości? A może ładne zdjęcie z trasy? :)

@jagsonify chcesz coś? :D

#rowerujzmorswinem #rower #podroze #wakacje #podrywajzmorswinem #podrywajzwykopem
  • 75
  • Odpowiedz
@karvon: To znaczy? :) Chodzi Ci o proces przygotowań, tego co bierzemy, etc? Jeszcze nie publikowałem niczego takiego. Możemy przygotować taki wpis jeśli ktoś kiedyś wybierałby się w podobną wyprawę. :) To nic skomplikowanego, warto!
  • Odpowiedz
@WesolyMorswin: To jakbys mogl to napisz kiedys :D Tez mi sie kiedys takie cos marzy, jak juz kupie rower :D:D Najbardziej mnie interesuje kwestia noclegu/higieny w trasie, jakbys mogl pokrotce napisac tutaj to bylbym wdzieczny :D

I trzymam kciuki za wyprawe :D
  • Odpowiedz
@WesolyMorswin: Ja myślę, że jeśli to znajdzie zainteresowanie na mirko, to jak najbardziej nada się na wykop. Szkoda, że nie macie flagi wykopu, bo wtedy moglibyście sobie zrobić z nią zdjęcia w różnych miejscach a wtedy atencjo przybywaj, główna z płomykiem i same profity ;)

Możesz podać link do Waszego bloga? Z przyjemnością będę śledził jeśli tylko coś będziecie wrzucać :)
  • Odpowiedz
@karvon: Jeżeli chodzi o takie rzeczy, to wybraliśmy opcję "minimum komfortu, maksimum oszczędności". :) Czytaliśmy dużo relacji wypraw i generalnie nie ma problemu z nocowaniem w ogródkach u osób zupełnie nieznajomych (wystarczy rozbić namiot). Osobo najlepiej "zaczepiać" gdy te znajdują się przed domem (wiele osób to powtarza). Nie nachodzić, nie pukać, nie dzwonić - po prostu szukając noclegu podjeżdżać i pytać przez płot. Jeśli się nie uda, warto w miejscu zupełnie
  • Odpowiedz
@szuwarek-mini: Tak tak, dokładnie o czymś takim wspomniałem. Fotografia może być wydrukowana + forma cyfrowa na e-mail.

@M4lutki myśleliśmy o takich rzeczach, ale administracja pewnie by nie była jakoś szczególnie zainteresowana. Chcieliśmy robić koszulki, ale nie zdążyliśmy. Może temat powróci, ale nie sądzę żeby w 5 dni ktoś nam wykonał. Chcieliśmy na koszulkach umieścić flagi państw przez które jedziemy oraz loga sponsorów (dobrowolne cegiełki "co łaska"). Koszulki opłacilibyśmy samodzielnie lub za
  • Odpowiedz