Wpis z mikrobloga

Mój mąż jest suuuuper ()
Przywiózł mi drugi monitor i teraz mogę jednocześnie grać w #simsy i aktualizować moją simową bazę danych. Piąte pokolenie licząc od Belii i Mortimera to nie przelewki, cel połączenia wszystkich w jedną wielką rodzinę już prawie zrealizowany <3
#thesims #gry #hobby #chorobypsychiczne #chwalesie #kwarantanna
źródło: comment_15852156958OFYGSLCJkCM2tTpCc16Tw.jpg
  • 172
@0p0p0: zawsze chciałem coś takiego zrobić! Tylko odpadłem na 3-4 pokoleniu. Mam też w planach drzewo genealogiczne swojego rodu. Żeby był po mnie jakiś ślad dla moich przodków. Zrobię drzewo plus w załącznikach kilka zdjęć, nagrań i ogólnych informacji o danej osobie. ()
@Marcinowy: lvl 26, w tym momencie jestem bez pracy, szukam nowej ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale ja generalnie nie gram jakoś dużo, raz na kilka tygodni-miesięcy mnie złapie zajawka i wtedy potrzebuję kilku godzin żeby sobie odświeżyć co tam w ogóle słychać u każdej z rodzin :D i tak sobie pogram powiedzmy przez tydzień popołudniami po 3-4 godziny, a potem mi brzydnie i znów przerwa na dłuższy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@0p0p0: Projekt godny podziwu, ale od siebie polecam przejść na Windowsa 10, jeśli 7 masz legala to i dziesiątka automatycznie się aktywuje, Microsoft nigdy tego nie wyłączył i to w pełni legalne. A oprócz tego że jest po prostu szybszy i rozwijany to skończyło się już wsparcie dla siódemki i jest średnio bezpiecznie. Miłej gry życzę! ^^
@0p0p0: Simy 2 są super, ale trochę puste są te światy i domki mega klockowate. Ale za to świetne są takie mini animacje i smaczki których nie ma w 3 i 4. Np. simy z 2 wyjmują naczynia z szuflad i szafek, a nie z powietrza, przytulają się rano po obudzeniu, dzieci przytulają rodziców kiedy wracają z pracy, a kanapy się zapadają jak się na nich siedzi :D To niesamowite ile
@WlasnieInstalujeWindowsa: trudno powiedzieć, na pewno kilka dobrych lat, nie pamiętam już dokładnie czy to jest ta sama wersja otoczenia, którą miałam od samego zainstalowania gry, czy w międzyczasie zaczynałam od nowa (raczej to drugie). Na początku nie prowadziłam tak szczegółowej ewidencji, dopiero jak miasto zaczęło się rozrastać i komplikować, zaczęłam sobie stopniowo to organizować :D
@Pix777: tak, z dodatkami
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@0p0p0: też uskuteczniam w dwujeczce lore, ale ja już tak tam namieszałam że jest totalna patologia. Przyjemniaczek wziął rozwód z Marysią (która ożeniła się z Mortimerem dzień przed jego śmiercią) a Andżelika zarywa do Dona Lotario podczas gdy po nim skacze Dina Kaliente. Bardzo szanuję takie zabawy i trzymam kciuki za owocną rozgrywkę. ʕʔ<3