Wpis z mikrobloga

Właśnie z Male (stolica Malediwów) leci samolot Lotu (w ramach #lotdodomu). Czaicie, jakiś Janusz sobie zrobił wakacje w trakcie epidemii i nagle trzeba wysyłać po jedną czy dwie osoby, które tam siedzą dreamlinera.

Po prostu komedia. Oczywiście koszty pokryjemy my. Za pieniądze podatników baluj.

#koronawirus #bekazpisu #lotnictwo #polakicebulaki #samoloty
Pobierz invtraveler - Właśnie z Male (stolica Malediwów) leci samolot Lotu (w ramach #LotDoDo...
źródło: comment_1585233766JOdm3DqbnW1W27cPovxCJ3.jpg
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
@invtraveler: wróciłem z Bali w tym tygodniu. Wyobraź sobie że wyleciałem do Azji jeszcze w styczniu, bilet w 2 strony Lotem za 2600 w dwie strony. Za lotDoDomu zapłaciłem 2300 z groszami w jedną stronę (tak wiem w jedną leci pusto), Lot nie chciał mi przebookowac mojego biletu powrotnego który jest w maju, natomiast jestem pewien że go odwajaja a już wtedy nie będzie czym wrócić.

Samolot był pełny, wątpię żeby
@kinesin1000: @mack23: Mhm, bilet w biznes klasie za 2000zł, no cóż ja ostatnim razem płaciłem sporo więcej za tego typu bilety.

@Can_I_help_you: A Unia skąd pieniądze bierze, z powietrza? Jak dopłacą do tego to nie dopłacą do innych rzeczy.

@enzojabol: Typie ja też podróżuje po Azji, nawet mam tam mieszkania i pół poprzedniego roku tam spędziłem, ale jak się zaczęło odwalaćw Chinach to spokojnie za swoje pieniądze wróciłem
@Can_I_help_you: No zgadzam się z tym, tylko że większość osób która tam poleciała to są ludzie, którzy pojechali na cebula package za połowe ceny i potem jęczeli, że jeszcze zamist czarterem za 1000zł to muszą wydawać 2000zł na powrót lotem(co i tak jest śmieszną ceną).
@mack23: Na początku LOT sprzedawał bilety z rozróżnieniem na klasy w #lotdodomu ale potem zaczęło się wycie, że zarabiają na nędzy Polaków i się wycofali z tego i każde miejsce w samolocie leci po tej samej cenie, do której i tak się dopłacamy (a w sumie biznes klasa to jedyna klasa na której przewoźnik zarabia)