Wpis z mikrobloga

@Lu7yn: Bo ludzie się wręcz rzucili na nie. Najtańsze hantle 2x10kg z obciążeniem z cementu kosztowały 99zł. W poniedziałek podniósł cenę do 299zł. i przez te 4 dni już 100 osób kupiło :D. #!$%@? to.
@vizori: Dlatego mówię "znowu" :P Myślę, że jeśli ma aż tyle zamówień, to może doić hajs, bo w sumie dlaczego nie - nawet jak podrzuci kolejne kilkadziesiąt groszy, to nadal będzie miał jedną z najlepszych ofert.
Ty jesteś jakoś rozeznany w temacie sprzętu? Wiesz, czy da się dostać 45cm bumpery, ale na gryf ~30mm? Albo co wpisać w necie żeby znaleźć tuleje z olimpijskiego na mniejszy?
Ty jesteś jakoś rozeznany w temacie sprzętu?


@CinuLNS: Minimalnie, po prostu przymierzam się do ogarnięcia własnej mordowni

Wiesz, czy da się dostać 45cm bumpery, ale na gryf ~30mm?


@CinuLNS: Widywałem takie na chociażby allegro ale podejrzewam że to rzadki towar i teraz pewnie nie złapiesz

Albo co wpisać w necie żeby znaleźć tuleje z olimpijskiego na mniejszy?


@CinuLNS: Nic konkretnego. Ale na Twoim miejscu kombinowałbym z chińskimi fat gripsami
@vizori: O, to jakiś trop ;) Tylko bez wewnętrznego kołnierza metalowego zakładanie i ściąganie pewnie będzie upierdliwe, bo to gumowe. Myślałem o jakiejś właśnie twardej gumie, ale nie wiem czy #!$%@? nie dostanę, jak będę się z tym szarpał, bo się zaklinuje :D
Na razie wykombinowałem, że ewentualnie będę to odkładał na stare opony - zawsze amortyzacja i mało hałasu. Jak odbiorę sprzęt, to się będę przymierzał i zobaczę, na jakiej
@CinuLNS: W sumie to jeszcze dobrym patentem mogłoby być uderzenie do jakiegoś pasjonata druku 3D - przy odrobinie szczęscia drogo nie wyjdzie a będziesz miał śliskie tuleje zrobione na wymiar
@vizori: Tutaj też trzeba wziąć pod uwagę materiał, z jakiego to będzie wykonane. Jednak trochę ciężaru na tym będzie spoczywało. Pewnie nie wszystko się nada, ale to jest jakiś patent ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vizori: panie Vizori, drewno! Przecież można wyciąć z drewna walec o średnicy gryfu olimpijskiego i w środku nawiercić mniejszy otwór. Drewno będzie wytrzymałe, śliskie i jeśli nabije się na ścisk, to nie będzie #!$%@?ć.