Wpis z mikrobloga

  • 405
#koronawirus
Stare baby to jednak stan umysłu #!$%@?. Stoje rano w Dino na miesnym. Obok dwie kobiety, stoimy w odpowiednich odleglościach od siebie i nagle #!$%@? sie przede mnie ocierając sie o mnie jakas stara baba ktora widze ledwo łazi i stanęła przy mnie. Zwrócilem uwage, ze po pierwsze powinna stanąc za linią bo naraza siebie i mnie, a przede wszystkim powinna zostac w domu i skorzystac z pomocy kogos dla swojego bezpieczenstwa. Wiecie co odpowiedziała?


Powiedzialem tylko zeby wyszła z kolejki bo nawet nie chcialem wchodzic z nią w dyskusję.
Wygadałem sie. Juz mi lepiej
  • 41
  • Odpowiedz
  • 270
@odislaw Kwestia perspektywy. Jej już wszystko jedno, jest stara, życie już przeżyła, teraz męczy się, wszystko ją boli i czeka na wirusa jak na zbawienie.
  • Odpowiedz
@odislaw: To wyobraź sobie sytuacje, podjeżdżam samochodem pod mcdrive i gdy ppodjechqlem pod okienko #!$%@? mi się typ przed to do zamawiania jedzenia (kurier) otwieram z tylu lekko szybkę i pytam go czy on jest poważny, on do mnie ze ma za duże auto żeby tu wjechać i babka się nagle odzywa a on zaczyna składać zamówienie, gość stał dupa za moimi drzwiami, nagle mówię mu
ze zaraz mu policja wytłumaczy
  • Odpowiedz