Wpis z mikrobloga

Witam, nawiązując do mojego poprzedniego wpisu TUTAJ, za namową kilku mirków, napisałem do firmy Lay's, z pytaniem czy będę mógł zrealizować ich kupon z roku 2003. Niestety firma nie była tak pozytywnie nastawiona jak ja. Poniżej zamieszczam odpowiedź Lay's.

#kiedystobylo #nostalgia #gimbynieznajo #lays

Wołam wszystkich plusujących poprzedni wpis:

prawy00 - Witam, nawiązując do mojego poprzedniego wpisu TUTAJ, za namową kilku mirkó...

źródło: comment_1585379089pQEGUeko6jJyYnKK5S7fTb.jpg

Pobierz
  • 72
@WuDwaKa: Lays to tylko jeden z produktow spolki PEPSICO. Mysle, ze ich produkt jest i tak juz wystarczajaco szeroko znany i ceniony do tego stopnia ze jeden akt rozdawnictwa niewiele by zdzialal.
Poza tym, trudno o to zeby jeden, nisko oplacany pracownik supportu ktorego odpowiedzialnoscia jest udzielanie odpowiedzi na proste pytania mogl reczyc za miedzynarodowa korporacje i miec na uwadze jej interesy do tego stopnia aby przewidziec te okazje i ja
@RianesS: @prawy00: @ratujemysaabine: Lays ma opór wywalone na swój PR xD Kiedyś na święta kupiłem ich chipsy, w domu zważyłem że jedna z paczek posiada połowę zawartości, wysłałem do nich mejl i miałem im kurierem wysłać paczkę. Wysłałem, w nagrodę otrzymałem jakaś JEDNĄ mini paczuszkę jako "przeprosiny" xD Gdybym kuriera puścił na swój koszt tak jak mnie namawiali to bym wyszedł na minus xDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Ja kiedyś wygrałem rower w latach 90, już nie pamiętam która firma robiła konkurs, ale wydaje mi się, że od tych biedniejszych chrupków i do dzisiaj czekam na ten rower, takie to konkursy były ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kazlasagnee:

Kumpel w chipsach wygrał konsole SNES. Pamiętam, że też coś tam się szarpali by ją w ogóle dostać, ale w końcu przyszła.