Wpis z mikrobloga

@Furano_Yukihira oo niszczycielka dzieciecych usmiechow. Czasami firmy fajnie reaguja i wychodza z takich inicjatyw fajne akcje. Nie chodzi o zebranie czegos za darmo... ale o sam fakt, ze wydarzylo sie cos nadprogramowego.
Milego dnia ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: Lays to tylko jeden z produktow spolki PEPSICO. Mysle, ze ich produkt jest i tak juz wystarczajaco szeroko znany i ceniony do tego stopnia ze jeden akt rozdawnictwa niewiele by zdzialal.
Poza tym, trudno o to zeby jeden, nisko oplacany pracownik supportu ktorego odpowiedzialnoscia jest udzielanie odpowiedzi na proste pytania mogl reczyc za miedzynarodowa korporacje i miec na uwadze jej interesy do tego stopnia aby przewidziec te okazje i ja
  • Odpowiedz
@prawy00: Ja kiedyś wygrałem rower w latach 90, już nie pamiętam która firma robiła konkurs, ale wydaje mi się, że od tych biedniejszych chrupków i do dzisiaj czekam na ten rower, takie to konkursy były ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@prawy00: gdyby się zgodzili na coś wymienić i potem np. pochwaliliby się tym na profilu mieliby dobry PR.... Ale przez chwilę. Jakby inni to podłapali i zaczeli wysyłać swoje kupony, ale Lay's już by odmawiał bo to jednorazowa akcja to ten ich PR zszedłby niżej niż jest obecnie. Dobrze zrobili
  • Odpowiedz
@RianesS: @prawy00: @ratujemysaabine: Lays ma opór wywalone na swój PR xD Kiedyś na święta kupiłem ich chipsy, w domu zważyłem że jedna z paczek posiada połowę zawartości, wysłałem do nich mejl i miałem im kurierem wysłać paczkę. Wysłałem, w nagrodę otrzymałem jakaś JEDNĄ mini paczuszkę jako "przeprosiny" xD Gdybym kuriera puścił na swój koszt tak jak mnie namawiali to bym wyszedł na minus xDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Ja kiedyś wygrałem rower w latach 90, już nie pamiętam która firma robiła konkurs, ale wydaje mi się, że od tych biedniejszych chrupków i do dzisiaj czekam na ten rower, takie to konkursy były ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kazlasagnee:

Kumpel w chipsach wygrał konsole SNES. Pamiętam, że też coś tam się szarpali by ją w ogóle dostać, ale w końcu przyszła.
  • Odpowiedz
@Krupier: Tyle dobrze, że dostał. Ja byłem małym dzieckiem, może miałem 5-6 lat. Musiały to być okolice 97,98 roku. Dzisiaj ta firma jest pod skrzydłami laysa, ale wcześniej byli samodzielną firmą o ile sie nie myle. Szkoda, że tak to wtedy wyglądało. Dzisiaj chyba z tym już lepiej jest.
  • Odpowiedz