Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz dziele się miastem. Bardzo ładnie mi to wychodzi ( jak na mnie xD ). Fajnie działa komunikacja, wszystkie węzły spotykają się w jednym miejscu i można trafić z dworca autobusowego ( z nowego DLC ) do każdego miejsca w mieście.

Na razie tylko tramwaje i autobusy. Opuszczam chyba to "miejsce" i pójdę wyżej na północ robić ekspansje :) Planuje jeszcze gdzieś zmieścić rybki ( również z nowego DLC ).

#gry #citiesskylines
Pobierz krzykrzy1995 - Pierwszy raz dziele się miastem. Bardzo ładnie mi to wychodzi ( jak na...
źródło: comment_1585482618nM6zETOQFXnbit6iY0MxwZ.jpg
  • 13
@krzykrzy1995: Serio Sunset Harbor jest takie fajne? Słyszałem, że to słabszy dodatek.
Też stoję przed kupnem dodatków i poza Industries i Mass Transit myślę nad After Dark lub Snowfall (tramwaje)
@Yaggar: kupiłem wczoraj właśnie mass transit, industries, park life, after dark i snowfall, bo nie mogłem się zdecydować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na razie próbuję rozkminić te łańcuchy produkcyjne. Nie ogarniam jak sprawdzić ich wydajność. Raz pokazuje, że jestem na minusie, raz na plusie innym razem obiekty przetwarzania (pastwisko i bodajże młyn), krzyczą że nie mają surowców (a jak klikam na pola uprawne to są zmagazynowane). na
@jandiabeldrugi: Bo tak to będzie pokazywać. Zysk jest wtedy, jak towary są eksportowane lub rozwożone do wewnętrznych sklepów. Ładnie to widać, gdy masz moda z kamerą pierwszoosobową. Patrzysz jak wyjeżdża cieżarówka z końcowej fabryki, ładuje towar na dworcu kolejowym, przełączasz na kolej i gdy ta znika za mapą - wpływają pieniążki :).
Trzeba pamiętać o magazynach pośrednich. Z pól uprawnych wozisz do silosów, z nich rozwożone są do fabryk półproduktów, potem
@Yaggar: a bo taki rozklad miasta jest moim zdaniem bardziej realistyczny ( kwadraty i do tego troche zakretasów ). Probowalem robic wedlug wskazowek SamBlura.
Moim zdaniem, bedzie to najpiekniejsze moje miasto xD
Dzis usiade, moze uda sie wrzucic nowego screena