Wpis z mikrobloga

Chcę kupić coś na Switcha. Najchętniej pudełkowego, myślałem o Marianie i Królikach, bo chciałbym w coś podobnego do Xcoma pograć. Obejrzałem recenzję Quaza i widzę, że to chyba jednak nie do końca to..

Jak nie to, to polecacie coś? Takie najbardziej oczywiste tytuły, typu Mario, Zeldy itd ograne. Oriego tego pierwszego bym kupił, ale widzę że nie ma pudełkowej.. :(

#nintendoswitch
  • 9
@Axtezim: ja też od siebie polecam kórliki, wziąłem jako tytuł startowy przy kupnie switcha bo był w fajnej cenie i naprawdę świetnie się bawiłem, potem kupiłem dodatek w eshopie na promocji za 3 dychy. Tobie też tak polecam, promocje na dodatek są często i gęsto więc jak się nie zawiedziesz na podstawce to bierz ;)
Ja też dodam ze swojej strony propsy dla tej gry. Naprawdę jest to poważna gra taktyczna. Obczaj sobie jeszcze recenzje ahrn.eu. Mi gra bardzo podpasowala
@Axtezim: Dla mnie to chyba drugi najlepszy eks Nintendo, z tego co pamiętam to na początku wydaje się łatwa, ale później robi sie ciekawie i trzeba pogłówkować, w odróżnieniu od takiego Fire Emblem, gdzie ta umiejętność nie jest wymagana. A naprawdę rewelacyjną grą taktyczną, jestto into the breach. Switch to idealna platforma do tej giereczki.