Wpis z mikrobloga

DAILY REMINDER

Prawilnie przypominam, że PiS zastał warunki, jakich zazdrościć by mu mogła każda poprzednia ekipa, miał wzrost gospodarczy i kraj który dzięki poprzedniej ekipie, przeszedł przez kryzys suchą stopą, mnóstwo środków z Unii oraz światową hossę, ale zamiast naprawić najbardziej niedomagające sektory państwa, takie jak ochrona zdrowia, postanowił przeżreć wszystko co się dało, nie zostawiając żadnych rezerw, aby kupić głosy za 500+ i dodatkowe emerytury. Przypominam, że gdy opozycja w lutym alarmowała, pisowskie trolle ich wyśmiewały. Przypominam, że workowaty minister szumowski jeszcze na początku marca mówił, że to nic takiego, grypa gorsza. Przypominam, że gdy inni gromadzili sprzęt i środki medyczne, u nas nie zrobiono nic, zaś prezydent który rzutem na taśmę mógł zawetować dwa miliardy dla szczujni i zasugerować, że może by je jednak przeznaczyć na przygotowania do pandemii koronawirusa, podpisał, przy czym jeszcze kaczyński z kurskim wytarli nim podłogę.
Pamiętajcie mirki, że jeżeli z powodu pandemii umrze lub poważnie zachoruje ktoś z waszych bliskich, a dostęp do opieki będzie mieć utrudniony, będzie to przede wszystkim wina partii obecnie rządzącej.

#koronawirus #bekazpisu #4konserwy #neuropa #takaprawda #patologiazewsi #polityka
  • 53
  • Odpowiedz
Polecam poczytać starsze wpisy Koroluka


@Kleki_Petra: Będę rzygoł!!!

Nie lubię się zadawać z matołkami. Dlatego zawsze przy pierwszej rozmowie pytam o kazirodztwo.


To temat rzeszoto. W mig rozdzielający rozumne ziarna od histeryzujących plew. Brzdąkasz w czułą strunę i patrzysz, czy piana pocieknie z pyska. Czy może rozmówca się oprze trzewnemu 'fuj' i przybije piątkę logice.

Wszystkie argumenty przeciwko kazirodztwu znieważają rozum. I służą jedynie za racjonalizacje prymitywnych emocji.

BO Z TEGO
  • Odpowiedz
Czyli jesteś matołkiem? Dobrze wiedzieć.


@Kleki_Petra: Dzięki takim korolukom PIS będzie rządził wieczność, każdy na starość zaczyna być przyzwoity (nie Urban) i stara się wrócić do korzeni konserwatywnych (dzieci, wnuki itd), a mając do wyboru wrzeszczące lewicowe młodzieżówki wybierze konserwy
  • Odpowiedz
przez co gorzej wyedukowani głupsi i mniej zaradni głosują na PiS, pewnie.


@Kleki_Petra: Pamiętaj że PIS ma wyśmienitych inżynierów społecznych, oni reagują na sondaże, Maciarewicz zawsze schowany do szafy, przed wyborami nawet sałatkowa mało aktywna, a opozycja w 2019? LGBT no i #!$%@? najważniejsze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rkowal1980: Typie, co mnie to obchodzi? Polaczki nie zasługują na nic lepszego od pis, ale dzięki ich zaniedbaniom to ich wyborcy najbardziej dostaną po dupie, więc mnie to wali.
  • Odpowiedz
Typie, co mnie to obchodzi? Polaczki nie zasługują na nic lepszego od pis, ale dzięki ich zaniedbaniom to ich wyborcy najbardziej dostaną po dupie, więc mnie to wali.


@Kleki_Petra: I dlatego się tak produkujesz, cała lewica to jednak ściek, nic was nie obchodzą ludzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rkowal1980:

I dlatego się tak produkujesz


Nie walczę o czyjkolwiek wynik wyborczy, tylko o to by nie kolportować kłamstw.

A tak w ogóle to wiesz że koroluk to nie jedna osoba? Teraz jakiś dzban pisze


A to mnie zaskoczyłeś, przyznaję.
  • Odpowiedz
@rkowal1980, @Kleki_Petra:

A tak w ogóle to wiesz że koroluk to nie jedna osoba? Teraz jakiś dzban pisze


Widzę, że prawaczki nie mogą zaakceptować mojej wszechstronnej wiedzy i stylistyki, więc tworzą teorie spiskowe jak Philip Dick o Lemie:

W pewnym czasie wierzył, że Stanisław Lem był prowokacją komunistów, za którą kryła się grupa pisarzy działających na zlecenie partii komunistycznej, by przejąć kontrolę nad opinią publiczną. Dowodem tego miała być mnogość
  • Odpowiedz
500+ i podniesienie płacy minimalnej to są ogromne zasługi tego rządu.


@marcelus: Jak ktoś może nazwać tak skrajne rozbudowanie socjalu "zasługą"?

praktycznie wszystko sprzedały i staliśmy się montownią dla zachodu XD


@DiggerMeat: Z drugiej strony są tu nawet tacy idioci, to co się dziwić że nawet bezmyślne rozdawnictwo to "zasługa" xD
  • Odpowiedz
może jednak spróbuj wejść w polemikę?


@ziumbalapl: Ale w jakim celu? Człowiek nie ma żadnych hamulców moralnych i kulturowych, ładnie się przedstawił i na co polemika? To jest jak podejrzany się przyzna, opowie ze szczegółami co i jak,to o czym tu więcej gadać? Człowiek ma jakieś zaburzenia osobowości: raz jest elokwentnym i oczytanym oraczem prawicy, a innym razem zwykłym lewaczkiem, posługującym się prostym wulgarnym językiem
  • Odpowiedz