Wpis z mikrobloga

Jakie to jest ohydne, że jeśli włączysz TVP, to dowiesz się wszystko jest zajebiście, Polska robi najwięcej testów, mamy spadek zachorowań, a opozycja chce mordować Polaków. #!$%@? jak można zaakceptować finansowanie takiego szamba z pieniędzy publicznych. Przecież to jest Korea Północna. Zaraz się dowiemy, że w Polsce nie ma nowych przypadkó.
#koronawirus
  • 98
  • Odpowiedz
@ediz4: Co właściwie starasz się udowodnić? @damw po prostu cały czas tłumaczy Ci co z tą "edukacyjną" prezentacją jest nie tak. Babka mówi o gniazdach osiągających 2m średnicy, po czym prezentuje to modelując gniazdo o dwumetrowym obwodzie, czyli ok. 64cm średnicy. Rozumiesz gdzie leży problem czy nie?

bzdura - średnica to 2 razy promień. Wzór na obwód to 2 x Pi razy średnica. Obwód zawsze będzie większy od średnicy. i Ty
  • Odpowiedz
@mezosomy: To nie ja tu coś udowadniam tylko kolega wyżej. babka nigdzie nie mówi nic o obwodzie. To jest twoja ocena że chodzi o obwód.

Jeśli już się czepiamy słówek, to Ty też się machnąłeś podając wzór na obwód....

oczywiście 2pir
  • Odpowiedz
babka nigdzie nie mówi nic o obwodzie. To jest twoja ocena że chodzi o obwód.


@ediz4: Używając kartonowego paska pokazuje "koło" o obwodzie 2m. Tak czy nie?
  • Odpowiedz
@ediz4: Ja pier... Syn ma 14 lat i jak to zobaczył to rozsyłał do kolegów, żeby też się pośmiali a ty nie ogarniasz? Zawsze was z pisu miałem za tumanów, ale nie spodziewałem się, że aż takie problemy z rozumieniem macie XD
  • Odpowiedz
@JarosG: To chyba mu coś nie pyknęło bo to program przeznaczony dla klas 3. Twój syn został siedzieć? No chyba ze syn nie ogląda takich programów a go wymyśliłeś tylko zapomniałeś o szczegółach.
  • Odpowiedz
@damw: człowieku to jest bez sensu, on zawsze przekręci to co mówisz, odwróci koto ogonem i powie, że niebo jest zielone, zwyzywa i na końcu powie że dyskutować nie potrafisz.. To jest przypadek szczególnej troski. Trzeba z troski o społeczne poczucie godności odpuszczać z nim rozmowę bo okazuje się, że niektórzy potrafią bez tej godności z dumą funkcjonować i jeszcze tego bronić.

@ediz4: Powiedziała, że pokaże średnice, miała zaznaczone 2
  • Odpowiedz
@Sarza01 @mezosomy: ja już sobie dałem z nim spokój. Nie chce mi się użerać z trollami #60groszyzawpis i dalej marnować czas na tego typu przepychanki, kiedy on wyraźnie:
a) nie chce zrozumieć (bo mu płacą za bronienie tego szamba)
b) jest na tyle nieogarnięty, że to co piszesz do niego nie dociera.

Podsumowując - szkoda czasu
  • Odpowiedz
@damw: no mi się wydaje że on jest świadom tylko musi udawać głupiego. Bronienie tego filmu i tej kobiety to już jest dla mnie szczyt wszystkiego. Myślałem że aż tak to się nie da.. a jednak granica absurdu znowu się przesuwa.
  • Odpowiedz
  • 2
No tak za Platformy to publiczna była obiektywna - no tak było.


@ediz4 Masz rację, po co coś krytykować, skoro kiedyś było podobnie, to dzisiaj ma być tak samo, a jak ktoś krytykuje obecną sytuację, to jest idiota, bo kiedyś było podobnie i trzeba siedzieć cicho ()

Jake są Twoje ramy czasowe w używanu argumentu "a za PO"? Czy jeśli następne wybory wygra jakaś inna partia, niż PiS
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy:

Pisowcy są wyzuci z moralności, przyzwoitości, poczucia wstydu. Ich sumienia zupełnie skarlały.
To tak jakbyś się dziwił że prezenterka północnokoreańskiej TV gada brednie że Korea Płn wygrała wojnę światową z Ameryką, ale że Urban jako rzecznik reżimu kłamał i szydził w sprawie śmierci Popiełuszki

propaganda PiSu pod nadzorem Kaczyńskiego to jest ten sam poziom
  • Odpowiedz
ramy czasowe są takie że trolle PO które które tutaj grasują nie powinny słowa na temat publicznej TV wypowiadać. W czasach ich rządów to siedzieli cicho.


@ediz4: każdy ma prawo teraz o TVPis się wypowiadać, bo skoro przyznali im dofinansowanie z budżetu państwa (czyli z naszych podatków), to nie znaczy to nic innego, że płacimy na to szambo. A wcześniej tego nie robiliśmy. A skoro mamy płacić, a dostajemy tylko propagandę
  • Odpowiedz
@damw: Nie ma. A Ty jak geniuszu myślałeś z czego do tej pory żyła telewizja? Z manny z nieba?

dostajemy tylko propagandę i kampanię wyborczą długopisa,....

Kolejny raz pokazujesz swój poziom. Wiesz kto zawetował mniej ustaw od Dudy? Ano Komorowski. Też długopis czy jesteś hipokrytą?
  • Odpowiedz
Nie ma. A Ty jak geniuszu myślałeś z czego do tej pory żyła telewizja? Z manny z nieba?


@ediz4: z wpływów abonamentowych, które płaciłeś na PP oraz reklam.

W zeszłych latach (przed 2017) kłamco tych dofinansowań nie było. Wprowadził to rząd pis, by tuba sprawnie działała.

I wyglądało to tak: (czarne słupy to dofinansowanie bezpośrednio z budżetu państwa. Nie ma danych za 2020 (bo początek roku) ale już w chwili obecnej
damw - > Nie ma. A Ty jak geniuszu myślałeś z czego do tej pory żyła telewizja? Z man...

źródło: comment_1585664116iQqObF1g3RZFggg4XfqQIn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz