Wpis z mikrobloga

Jakie to jest ohydne, że jeśli włączysz TVP, to dowiesz się wszystko jest zajebiście, Polska robi najwięcej testów, mamy spadek zachorowań, a opozycja chce mordować Polaków. #!$%@? jak można zaakceptować finansowanie takiego szamba z pieniędzy publicznych. Przecież to jest Korea Północna. Zaraz się dowiemy, że w Polsce nie ma nowych przypadkó.
#koronawirus
  • 98
  • Odpowiedz
już nie kłam że każda partia tak robi. Czegoś takiego nie było nigdy i nigdzie.. I nie udawaj że nie było oczerniania lekarzy przez wiele miesięcy skoro sam Kossakowski się przyznał do tego paszkwilu i do tego że był on pomysłem Pereiry.


@diogene: No tak za Platformy to publiczna była obiektywna - no tak było. A co do oczerniania to jak widać nie przeszkadzało Ci to co robił Arłukowicz. Kali ukraść
  • Odpowiedz
gdzie tam niby pokazuje obwód?


@ediz4: czy ty serio jesteś tak upośledzony, że obejrzenie pierwszych 30 sekund cię przerasta?
0:04 "pokażę wam na taśmie, o co chodzi ze średnicą gniazda" a potem - 0:14 "tutaj mam zaznaczoną długość - 2m".
i w 0:25 - "czyli nasze gniazdo, będzie miało taką średnicę"

Przyznaj się - na kogo głosowałeś? Albo do której klasy chodzisz? Bo ten materiał jest przeznaczony niby dla 3 klasy
  • Odpowiedz
słuchaj chamie - nie potrafisz dyskutować to nie wchodź do dyskusji


@ediz4: już tak nie zmieniaj tematu. Ogarniasz różnicę między obwodem a średnicą, czy wiedza z 3 podstawówki jest za trudna?
Będę wchodził właśnie w dyskusję. A to, że osoba z którą rozmawiam okazuje się nienormalna i pozbawiona podstawowej wiedzy ze szkoły podstawowej to już nie moja wina...
  • Odpowiedz
To nie jest zmiana tematu tylko podstawy dyskusji - zachowujesz się jak żul spod budki z piwem. To tam idź z nimi dyskutować.


@ediz4: xD To ja nie zrozumiałem 30 sekundowego filmu czy ty? To ja nie ogarniam różnicy między obwodem a średnicą czy ty? To ja zadaje pytania, na które są odpowiedzi w 30 sekundowym filmie czy ty (wystarczy tylko rozumieć, co druga osoba mówi)? To ja nie widzę różnicy
  • Odpowiedz
@damw: Skończ już pieprzyć typie. Kobieta powiedziała na filmie że zaznaczyła 2 metry po czym rozwinęła wstążkę i stwierdziła że to średnica. Masz problem z analizą prostego filmu, zachowujesz się jak żul i śmiesz twierdzić że ktoś ma problemy z podstawami.

To ja nie widzę różnicy między propagandą jak z Korei Północnej w obecnej TVP a TVP za poprzednich partii czy ty?....

To tylko o tobie świadczy. Choć wcale mnie to
  • Odpowiedz
Każdy kto nie popiera lewicy to faszysta, w Polsce panuje dyktatura a niektórzy nie mają żadnego pojęcia o zasadzie działania mediów w zamkniętych krajach komunistycznych. To się nazywa ignorancja. Jeśli Ci z nią dobrze to nic mi do tego.

a to dobre. Bo nie popieram lewicy. I co teraz?

Skończ już pieprzyć typie. Kobieta powiedziała na filmie że zaznaczyła 2 metry po czym rozwinęła wstążkę i stwierdziła że to średnica. Masz problem
damw - > Każdy kto nie popiera lewicy to faszysta, w Polsce panuje dyktatura a niektó...

źródło: comment_1585653694jD6Hx96k9h27pWSr7dkpGr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ona zaznaczyła 2 metry obwodu a nie średnicy


@damw: Kurna chłopie - zaznaczyła sobie punkt w którym po rozwienięciu otrzyma 2 metry średnicy. Mówi o tym jak rozwija ten pasek papieru mówiąc - "Będzie miała taką średnice".

jeszcze miejsca zostanie pod nogami i nad głową (bo na pewno ta kobieta nie ma 2m wysokości).....

Nic tam takiego nie ma. Ty naprawdę mówisz o Tym samym filmie? Skąd wziąłeś wzrost i co
  • Odpowiedz
I co z tego? Nie powiedziała że 2 metry to średnica. O średnicy mówi jak rozwija ten pasek papieru mówiąc - "Będzie miała taką średnice"


@ediz4: no jak nie powiedziała, jak zaczyna gadać o tej średnicy, potem wyskakuje z taśmą o długości 2m, a potem znów gada, że będzie miała taką średnicę?

Nic tam takiego nie ma. Ty naprawdę mówisz o Tym samym filmie?

Tak, mówię o tym filmie. Gdyby pokazywała
  • Odpowiedz
no jak nie powiedziała, jak zaczyna gadać o tej średnicy, potem wyskakuje z taśmą o długości 2m, a potem znów gada, że będzie miała taką średnicę?


@damw: Nic tam nie mówi o długości. Serio Cię przerasta 40 sekund filmu ze musisz zmyślać co chwile co tam powiedziano?

Tak, mówię o tym filmie. Gdyby pokazywała faktycznie gniazdo o średnicy 2m, to wstążka powinna mieć długość ponad 6 m (wzór na obwód 2
  • Odpowiedz
Nic tam nie mówi o długości. Serio Cię przerasta 40 sekund filmu ze musisz zmyślać co chwile co tam powiedziano?


@ediz4: dobrze ściemniasz. 0:14: "mam tutaj zaznaczoną długość 2 metrów"

Jeśli o tym filmie to wskaż gdzie tam coś mówi o swoim wzroście. I co jej wzrost ma do tematu?


@ediz4: że jeśli by gadała o średnicy 2m, to sama by się cała zmieściła w takie gniazdo. Bo kobiety zazwyczaj
  • Odpowiedz
że jeśli by gadała o średnicy 2m, to sama by się cała zmieściła w takie gniazdo. Bo kobiety zazwyczaj mają mniej niż 2m wysokości. Występują dryblasy wyższe, ale pewnie z 99% ma mniej niż 1,90.


@damw: Nadal nie wiem co ma wysokość wspólnego ze średnicą potencjalnego gniazda

dobrze ściemniasz. 0:14: "mam tutaj zaznaczoną długość 2 metrów"..../

no faktycznie.

Dla r=0 będzie taki sam....

Dla r=0 będziesz miał koło?
  • Odpowiedz