Wpis z mikrobloga

Cześć! Dziś zapraszam Was do wypróbowania przepisu na Frytki po teksańsku, czyli Texas Chees Fries z sosem ranczerskim

Oprócz tego jedno duże ogłoszenie dotyczące #kuchniamg78 i mały konkurs poniżej:

Pandemia i załamanie branży turystycznej doprowadziło mnie do pewnej decyzji, o której myślałem już jakiś czas. W ramach dywersyfikacji postanowiłem, że spróbujemy swoich sił w przepisach w formie video dlatego za jakiś czas będą one pojawiać się nie tylko w formie pisanej ale również z załączonym do nich filmem.

Postanowiłem otworzyć z tego tytułu nowy kanał, aby nie mieszać tych treści z podróżniczymi. Na kanale będą tylko treści kulinarne i około kulinarne.

Zapraszam do subskrybowania kanału: https://www.youtube.com/channel/UCpYHS-npCm0UiHPLGuJJ_Pw

Aby móc zmienić adres kanału i mieć dostęp do niektórych funkcjonalności muszę przebić 100 subów, mam nadzieję że się to uda dzięki Wam :D

Niestety moja kuchnia jest w tragicznym stanie i nie nadaje się do nagrywania w niej. Najwcześniej jej remont zacznę dopiero w lipcu więc realizacja pierwszych filmów z domu to najwcześniej okolice września (zależy też jak potoczy się pandemia). Wysłałem jednak zapytanie do jednego ze studiów kulinarnych w #kielce i może tam uda mi się nakręcić kilka odcinków.

Na początek chciałbym mocno przysiąść i nadrobić trochę video z przepisami, które są już w wersji pisanej jednocześnie tworząc filmy do nowych przepisów.

A i o mało zapomniałbym o KONKURSIE

Kanał ma tymczasową nazwę #kuchniamg78, ale chciałbym aby była ona trochę bardziej chwytliwa. Jeśli macie jakieś pomysły lub sugestie to będę bardzo wdzięczny. Autorowi tej, która najbardziej mi się spodoba wyślę pocztówkę z podróży po USA (mam nadzieję, że będzie mogła ona odbyć się już niedługo).

Co myślicie o nazwie kanału: Ugotuj mi! ?

Trzymajcie się i uważajcie na siebie,
MG78

_____________________________________

PS

#kuchniamg78 - tag

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
Pobierz
źródło: comment_1585642231aU8AduSAEgAdyJtb7xd7pw.jpg

Co w przyszłym tygodniu?

  • Żurek 35.2% (698)
  • Mazurek 7.0% (139)
  • Pacha 9.8% (195)
  • Inna potrawa Wielkanocna 5.0% (100)
  • Coś z kuchni zagranicznej 43.0% (853)

Oddanych głosów: 1985

  • 114