Wpis z mikrobloga

@zdrajczyciel wiecie co? Ja chciałbym wierzyć, ze ta laska faktycznie pomagała i ze faktycznie ryzykowała dużo żeby ogarnąć te tematy w tych bantustanach.

A znając życie to kolejna ultra bogata Julka z „dobrego domu”, która ma ego wywalone w kosmos, a wszystkie fuchy na wysokich stanowiskach załatwiał tata z koneksjami.

Jakby to była Ala z Walbrzycha z rodzicami na minimalnej to może bym uwierzył w te historie.
W przypadku takich bananów po
@zdrajczyciel Janoszek też brali bezkrytycznie. po prostu poziom dziennikarski w Polsce jest bardzo niski z tym że TVP nie ma dziennikarzy a funkcjonariuszy. jeśli nie dostrzegasz różnicy między tymi stacjami(już pomijając że jedna jest z naszych podatków a druga nie) to polecam obejrzeć wieczorne wiadomości i fakty. jeśli nadal nie zauważysz różnicy to znaczy że albo nie chcesz tego widzieć albo masz płacone.
@zdrajczyciel: w sumie to jest bardzo ciekawe... Faceci pomagają na wojnie ratować ludzi, walczyć z wrogiem, ginąć za innych, a baby? baby płaczą razem z ofiarami xD
nie zabierze sie za nikogo kto moze oddac, a tu oddac moze jej stary z kasa albo partia


@zdrajczyciel:

Aż musiałem googlować co to za bajkopisarka.
Bogaty tatuś, start w wyborach z listy jedynej słusznej partii.... Robi się coraz ciekawiej xD

Jazda z cikulinką ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Edit. Doczytałem wątek o tym jakie to tvp jest be, a tvn cacy -