Wpis z mikrobloga

@CavalonPl: słaba obudowa, procesor podkręcony, słabe chłodzenie, źle coś zmontowałeś i nie dociska mocno? za mało pasty. jak nie podkręcany to coś jest bardzo nie tak.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10129: procesor nie był kręcony, chłodzenie no tu akurat się zgodzę po prostu myślałem że będzie lepsze niż stockowe, i wydaje mi się że wszystko powinno być dociśnięte ok
@CavalonPl ja miałem podobne jaja ze swoim r5 2600, 90 stopni łapał moment pod obciążeniem (fakt że podkręcany). Po którejś aktualizacji biosu jakby się uspokoiło, dodatkowo zmieniłem chłodzenie na dark rock i teraz nie przekracza 70 stopni w stresie. Spróbuj u siebie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@schreder: na fortisie po 2 minutach (gdzie na Spartanie było już 91 stopni) jest 60 (ʘʘ) więc albo Spartan 3 Lt jest kijowym chłodzeniem albo dołożenie jednego wentylatora z przodu aż tak zmienilo temperatury albo thermal Grizzly hydronaut jest pasta której lepiej nie brać
@CavalonPl szybki jesteś ( ͡º ͜ʖ͡º) dzięki za info. Gdzieś czytałem , że fera 3 jest minimalnie lepsza niż boxowe chłodzenie a Spartan jest od niej gorszy więc raczej Spartan ale wentylator dodatkowy też tam na pewno dał coś.
@CavalonPl ja przy wyświetlaniu pulpitu mam czasem 45 stopni xd 1600 (1gen) plus boxowy cooler. Ale cicho jest i nie podkręcam więc już mi się nie chciało kasy w Fortisa pakować