Wpis z mikrobloga

@Penetrato: Chłodzenie SilentiumPC Fortis 3 i 1600af podkrecisz max do zegarow 2600 bo to tak naprawde ten sam proc wiec wodne to przesada i strata pieniędzy, a roznica w głośności jest prawie niezauważalna
Cooler Master MasterLiquid 240


@Penetrato: i ci się przegrzewać będzie ram, sekcje zasilania i okolica na płycie, które są pomyślane do owiewania ciepłym ale zawsze ruchomym powietrzem z procka, a tu nic...
@Penetrato: nawet w promocji bym tego nie brał xD Jak AiO to tylko coś na poziomie, a te są w okolicach 400-500zł, wziąłem ostatnio navis rgb 240 za 309zł i to gowno było tak głosne jakby odrzutowiec startował XD Zwróciłem i wziąłem Dark Rock 4(bez pro) i jest cichutko jak makiem zasiał. Niestety w tańszych AiO wentylatory pozostawiają sporo do życzenia
@Penetrato: Osobiście wybrałbym 1700.

- gry MOGĄ kiedyś zacząć uzywać większej ilości rdzeni w szczególności po premierze nowych konsol więc byłby to
przyszłościowy zakup

- większe pole manewru, przy 8 rdzeniach zawsze na spokojnie odpalisz sobie grę i dodatkowo jakiegoś YT/Spotify
czy przeglądarkę.

Dokłądnie z tych samych powodów kupiłem 2700 rok temu zamiast 2600.
@NPC2137: właściwie to mam teraz 2400g i do gier wystarcza mi, ale tez grafika Corel, PS robie troche w Unity itp. więc czasem mam odpalone wszystko na raz Unity, Corel, PS, Chrome, Jakiś edytor kodu.