Wpis z mikrobloga

Ma ktoś pojęcie jak #allegro wylicza prowizje? Sprzedałem jeden przedmiot, cena 10000. Generalnie aukcja miała być tylko zabezpieczeniem dla nabywcy. Po sprzedaży dostałem maila ze teraz mam zapłacić bodajże 998zl prowizji. Kogoś tam #!$%@?ło czy o co chodzi? Oczywiście uzyskać jakaś podpowiedź to jak wygrać z rakiem.
  • 8
  • Odpowiedz
@mickovsky: w momencie, gdy dojdzie do sprzedaży przedmiotu na Allegro, chcemy aby sprzedawca podzielił się z nami zyskiem, czyli prowizją od sprzedaży. Prowizje w Allegro zaczynają się od 2%. Porównując skalę i efektywność Allegro z innymi możliwościami sprzedaży w sieci jesteśmy przekonani, że sprzedaż na Allegro opłaca się, a całościowe koszty z nią związane są niższe niż w innych kanałach.
  • Odpowiedz
  • 0
@allegro_pl 1000zl prowizji od sprzedaży jednej rzeczy w przypadku osoby która nic generalnie nie sprzedaje a aukcja ma tylko zapewnić bezpieczeństwo kupujacemu. to jest jawne złodziejstwo. Tak, mogłem to wcześniej sprawdzić ale pamiętam że x lat temu też sprzedawałem jakiś przedmiot za nie mała kwotę a i tak nie zostałem tak skrojony i to mnie zgubilo. Rozumiem jeszcze jak by to było nawet 100zl ale nie 1000. Spoko, mam nauczkę żeby więcej
  • Odpowiedz