Wpis z mikrobloga

Kurdę, kupiłem nowy laptop, ograłem The Outer Worlds i Jedi Fallen Order i w zasadzie nie mam w co grać. Może coś polecacie? Moje ulubione gry to Wiedźmin, Mass Effect, Dragon Age, Fallout i Skyrim. Widać więc, że lubię produkcje AAA fantasy i sci-fi z otwartym światem, przygodą, najlepiej rpg. Obecnie jestem na etapie przeglądania różnych list na portalach growych i tylko kręcę głową, bo albo w coś już grałem, albo nie jestem przekonany.

#gry
  • 6
@Kosmiczny_pies_Kazak: Kingdom Come Deliverance jest spoko - dostępne w Xbox Game Passie. Wszystkie części metra są super, tyle że nie mają otwartego świata, ale mimo wszystko polecam do ogrania, o ile nie ograłeś jeszcze. Metro też dostępne na Game Passie. Black Mesa, czyli remake pierwszego Half Life, niestety też nie jest to otwarty świat, ale gra świetna.
@ensKW: Właśnie tak myślałem, tylko odrzuca mnie to, że nie grałem w poprzednie części i generalnie Asasyny wydawały mi się taką taśmową produkcją robioną co roku jak Fifa. Z tego co się orientuje to też gra osadzona ściśle w realiach historycznych, więc trochę nudne. No, ale gameplayowo bardzo przypomina Wiedźmina więc przypuszczam, że chyba ją sobie ogram żeby wyrobić rzetelne zdanie.