Wpis z mikrobloga

Wczorajszy wpis wyjaśniający blackpill chyba większość zrozumiała. Czy to jest jakieś najgorsze zło, szkodliwa ideologia czy inny twór depresyjno-przegrywowy? Nie. To prawda. Najbardziej spodobał mi się jeden komentarz z dyskusji - "Blackpill to nie jest ideologia, żeby zachęcała do poprawy sytuacji. To zbiór życiowych prawd, w większości opartych na dowodach naukowych." Pełny artykuł tutaj - https://www.wykop.pl/wpis/48433065/blackpill-to-chyba-najlepszy-content-i-stanowisko-/

Kolejna rzecz, którą czesto obserwuje i niezmiernie mnie bawi to przypisywanie brzydkiemu facetowi od razu z marszu najgorszych cech charakteru i zachowania xD Jest to tak komiczne, że czasami nie wiem jak to nawet skomentować. To sugerowanie, że brzydki facet nie może znaleźć dziewczyny, nie może zaznać seksu z pożądania płci przeciwnej tylko dla tego że ma ZŁY CHARAKTER. To bzdura i do tego naprawdę fałszywa, o czym wspomnę później. To wmawianie facetowi 2/10 który jest mało atrakcyjny dla płci przeciwnej bo ma fatalny charakter, zrobił błąd ortograficzny pisząc na tinder albo (tu uwaga trzymajcie się mocno) źle postawił przecinek lub użył złej emotki. (serio, taki teskt jakiegoś debila czytałem na tagu tinder niedawno).

A wiecie co jest najśmieszniejsze w tym wszystkim? Że te osoby twierdzą, że to rzekomo #blackpill jest depresyjny i demotywujący. Ale co robią te osoby? Piszą głupoty, że "widzisz ty masz fatalny charakter i dlatego nie umiesz poderwać, ani zaznać seksu na tinder". Czyli #!$%@? nie dość że taki przegryw wie, że wygląda jak pól dupy zza krzaka (widząc się w lustrze) to jeszcze słyszy na dodatek że ma #!$%@? charakter i jest do niczego, bo może gdyby był milszy albo miał dobre serduszko i "bogate wnętrze" (to szczególnie mnie bawi) to ruchałby i miał ONSy a także relacje fwb. Czy jest większa podłość oceniając charakter z marszu brzydkiego faceta jako nic nie warty i żałosny? To właśnie to może ranić i demotywować takiego nieatrakcyjnego faceta, właśnie takie czepianie się jego charakteru czy zachowania.

Więc uściślijmy może jakie zachowania i podłości przeszły bez echa ludziom przystojnym, chadom?
- wyzywanie i przeklinanie w eksperymencie Klaudiusz
- przystojny koleś miał wytatuowaną nazistowską swastykę, ale jednocześnie tak zaznaczoną szczękę i dobrą morde, że pary sypały mu sie jak z rękawa
- przystojny facet daje w opisie że siedział za pedofilie i ma skłonności do niej i zbiera par od groma, a niektóre wprost piszą mu że to "niewinne przestępstwo i jak się z nią bzyknie to zapomni o niepełnoletnich"

Dlatego nie zamierzam dawać tu rad takim brzydkim facetom, tylko mały apel: NIGDY nie dajcie sobie wmówić internetowym znawcom, że macie zły, kiepski charakter i to przez niego nie macie dziewczyn/seksu, podczas gdy wasze otoczenie i wy uznajecie siebie za tych z porządnym i normalnym charakterem. Dobrze wiecie że być może nie jesteście idealni z charakteru, ale żaden człowiek nie jest. Nawet ten przystojniak, czy chad. Ale wiadomo - jak przystojniak pierdnie na przyjęciu to laska powie "nic się nie stało, Oskarku". Ale jak pierdnie brzydki przegryw to "jaka świnia i ty sie dziwisz że nie masz dziewczyny?". Gdy przystojniak skoczy na mcdonalda to jest "oj każdemu moze sie raz zdarzyć", gdy przegryw "nie trzymasz diety, niezdrowo się odżywiasz i dlatego nie znajdziesz wartościowej dziewczyny". To bujdy: charakter ma znaczenie trzeciorzędne a nawet czwartorządne przy wyborze samca do seksu/związku. Gdy nie ma się wyglądu nie dostaniesz nawet szansy by zaprezentować swój charakter. Dodatkowo istnieje "efekt aureoli" czyli chad może robić ochydne rzeczy a i tak łatwiej mu się je wybaczy". Wpiszcie w komentarzach jakie wy najdziwniejsze, najgłupsze teksty od normików czy rodziny słyszeliście dlaczego nie macie dziewczyny czy nigdy nie ruchaliście.

W filmiku poniżej przeszczep charakteru za pomocą peruki. Eureka, nieprawdaż? :) - https://www.youtube.com/watch?v=RwmYbraHcuU
#blackpill #redpill #mgtow #logikarozowychpaskow #tfwnogf #zwiazki #przegryw
pijekubusplay - Wczorajszy wpis wyjaśniający blackpill chyba większość zrozumiała. Cz...
  • 29
@programista1992: Szczerze to już mi sie wyczerpały tematy xd Jutro o miłości będzie tekst.
Ale jak podczas kwarantanny mi coś przyjdzie do głowy jeszcze to napisze, chociaż Blackpill_raw daje tu tyle contentu i inni że macie co czytać. Zresztą powielanie w kółko tego samego już nudzi, nawet mnie juz redpillowe wnioski powoli nudzą, widzę co działa w realu i jak działa ten cały rynek mesko-damski i zachowania kobiet i ich myślenie,
@pijekubusplay:

To właśnie to może ranić i demotywować takiego nieatrakcyjnego faceta, właśnie takie czepianie się jego charakteru czy zachowania


Tak bardzo to. Na drodze do wyjścia z przegrywu i samotności, to właśnie takie komentarze i wpisy demotywowały mnie najbardziej. Drugą bardzo demotywującą rzeczą są okrutne i toksyczne różowe z wykopu, ale to rozmowa na inny wpis.