Wpis z mikrobloga

Siema mircy!

Poleci mi ktoś jakiś android box do TV. Mam w TV funkcję SMART w samsungu, ale chyba wszyscy wiemy że te systemy są beznadziejne.
Mam już w nim wbudowany netflix oraz YT, a więc nie zależy mi na obsłudze netflix 4K w boxie
Box będzie używany głównie do kodi oraz apek typu WP Pilot, Player, jakieś radio online oraz innych aplikacji na androidzie. Może IPTV kiedyś.
Kiedyś posiadałem MECOOL M8S Pro L, nawet był ok, ale go oddałem komuś, gdy akurat nie był mi potrzebny.
Teraz ponownie by mi się przydał jakiś box, ale nie jestem na bieżąco ze zmianami.
Powiedzcie co na dzień dzisiejszy jest warte uwagi lub nie i dlaczego.
Fajnie jak ktoś ma porównanie z innymi urządzeniami.
Nie chcę byle czego za 30$ tylko coś trochę lepszego.
A drugie pytanie to czy ktoś może wytłumaczyć fenomen coreelec? Co posiada ten system, że jest warty wgrania na urządzenie? Czym się kierujecie podejmując decyzję o jego wgraniu?

#androidtv #androidbox #kodi #kodiwpigulce #coreelec #mibox #smarttv #iptv #mecool
@kodiwpigulce_pl
  • 12
@bylymylypyly: jak chcesz coś lepszego (a nawet najlepszego TV Boxa z Androidem) to nVidia Shield TV <3 ewentualnie MiBox
sam się pozbyłem MECOOL M8S Pro L zaraz jak pojawiły się problemy z certyfikacją Google Widevine (problemy z Netflixem) i kupiłem sobie nVidie STV (wersja 2017) i barrrdzo polecam!
@bylymylypyly: wszystko zależy do czego ten box. Mi się już nie chce pisać o tych ksajomi bo to nudne. Jeśli jesteś niewolnikiem Netflixa to wybór kiepski.
Co do CoreELEC, fenomen jest taki, że box za kilkadziesiąt dolarów działa wyśmienicie i oprócz Kodi możesz na nim odpalić w tle różne usługi. Teraz na co dzień korzystam z pudełka za 30$ i jestem zadwolony, a mam w domu nvidie shield, mi boxa i