Wpis z mikrobloga

#rozdajo #hosting w nazwa.pl

Odnotowaliśmy w marcu wzrost obciążenia na stronach WWW naszych klientów o 45%. Rozbudowaliśmy jednak naszą chmurę o kolejne serwery i jesteśmy w stanie obsłużyć nawet 2x więcej ruchu niż obecnie. Dowiedz się więcej na blogu Nazwa.pl

Spośród osób, które zaplusują ten post do poniedziałku, do godziny 12:00, wybierzemy 10 osób, które otrzymają za darmo na rok pakiet Hosting Cloud Basic! Jest jednak warunek – musicie zebrać do tego posta co najmniej 100 plusów.

Niezależnie od liczby plusów dla wszystkich osób, które skomentują lub zaplusują ten post mamy nagrody niespodzianki.

#nazwapl #cloud #strony #www #stronawww #stronywww #serwery
nazwa_pl - #rozdajo #hosting w nazwa.pl

Odnotowaliśmy w marcu wzrost obciążenia na...

źródło: comment_1585915230bJGxW0lvBEt66Hx5ikgfZF.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@nazwapl_tk: domene .com mam od 14 lat, kupilem ja za zlotowke ;) pozniej przedluzalem ja na kilka lat do przodu. Dane aktualizowalem na biezaco ale aby uaktualnic dane na domenie wymagaliscie robienie cesji. Przy kilkunastu domenach tego robic nie zamierzalem i tak zostalo. Tak czy siak, problem sie rozwiazal wraz zwygasnieciem ostatniej zbednej dla mnie domeny ;)
  • Odpowiedz
@nazwapl_tk: Dzięki, nie trzeba. Już Nazwie wybaczyłem i chciałem tylko zobaczyć jak zareaguje agencja odpowiedzialna za te wpisy. Tak się składa, że na dniach kupię nowe konto. Tylko byleby działało!
  • Odpowiedz
@beherit00: DKIM czy SPF to nie usługi dodatkowe. Pewnie poruszasz temat kwestii DNS Anycast wchodzącego w skład pakietu "Bezpieczna domena". DNS Anycast to pakiet usług, w skład których wchodzi technologia Anycast (skraca czas otwierania stron WWW, poprzez rozmieszczenie serwerów DNS w różnych miejscach na świecie), DNSSEC (uniemożliwia przekierowanie przeglądarki WWW na fałszywą stronę internetową), certyfikat SSL, zabezpieczenie CAA (zabezpieczenie w DNS, chroniące przed nieuprawnionym wydaniem certyfikatu SSL dla domeny), DNS over
  • Odpowiedz
@nazwapl_tk: nie

Komentuje Wasz wpis ... Który sugeruje że spf i dkim to coś więcej niż wpis który powinien być możliwy do zrealizowania bez problemu przy zarządzaniu strefa ... A to że zrobiliście do tego mechanizm . No coz. Moje doświadczenie z takimi mechanizmami od nazwa home 1and1 ionos ovh są takie że to potrafi dać nieprzewidywalne efekty .

Nazwa.pl w pakiecie "Bezpieczna domena" oferuje m.in. DNS Anycast, DNSSEC, bezpłatny certyfikat
  • Odpowiedz
@nazwapl_tk: nie wiem jak aktualnie na nazwa ale bylem klientem o12(przed przejęciem ) bo poza dedykami mam też dwa konta na bzdury (shared) to co się tam zadziało po przejęciu to ja się tylko cieszę że kilkanaście domen które miałem zarejestrowane gdzie indziej mogłem przenieść szybko.

Problem taki że sprawdzenie to czas. Czas to koszt. A sprawdzone rozwiązania szczególnie przy dedykach nie zmienia się tak o dla zasady ;)
  • Odpowiedz