Wpis z mikrobloga

#rozdajo #hosting w nazwa.pl

Odnotowaliśmy w marcu wzrost obciążenia na stronach WWW naszych klientów o 45%. Rozbudowaliśmy jednak naszą chmurę o kolejne serwery i jesteśmy w stanie obsłużyć nawet 2x więcej ruchu niż obecnie. Dowiedz się więcej na blogu Nazwa.pl

Spośród osób, które zaplusują ten post do poniedziałku, do godziny 12:00, wybierzemy 10 osób, które otrzymają za darmo na rok pakiet Hosting Cloud Basic! Jest jednak warunek – musicie zebrać do tego posta co najmniej 100 plusów.

Niezależnie od liczby plusów dla wszystkich osób, które skomentują lub zaplusują ten post mamy nagrody niespodzianki.

#nazwapl #cloud #strony #www #stronawww #stronywww #serwery
nazwa_pl - #rozdajo #hosting w nazwa.pl

Odnotowaliśmy w marcu wzrost obciążenia na...

źródło: comment_1585915230bJGxW0lvBEt66Hx5ikgfZF.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@beherit00: Nie musisz testować teraz - możesz za jakiś czas, kiedy tylko będziesz miał ochotę i trochę możliwości. Odezwij się do nas na PW przez wykop.pl jakbyś był zainteresowany testowaniem - coś tam postaramy się dla Ciebie przygotować, skoro miałeś już usługi pośrednio / bezpośrednio w nazwa.pl.
  • Odpowiedz
Jak obiecaliśmy, dla pozostałych osób mamy także niespodzianki - licencje Cloud Backup na 6 m-cy:


@nazwa_pl: o kurde, nawet lepiej! dzieki wielkie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nazwa_pl: ja nie chcę od was nic bo chcę od was odejść więc mi nie musicie wysyłać żadnego kodu, dajcie komuś glupszemu kto nabierze się na wasze "super" usługi.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ggol: Dzień dobry!

Twój kod na Cloud Backup na 6 m-cy:
ja36-8246-8977

Jak skorzystać z kodu:
1. Zamów usługę na https://www.nazwa.pl/backup/
2. W koszyku wybierz opcję Voucher i wpisz swój kod.

Pamiętaj, że możesz skorzystać z kodu lub przekazać go znajomemu.
W razie jakichkolwiek pytań związanych z aktywacją lub zarządzaniem usługą do dyspozycji pozostaje Dział Obsługi Klienta. E-mail: kontakt@nazwa.pl, telefony: 22 454 48 10, 801 33 22 33.
  • Odpowiedz
@prosze_wyjsc_z_kosmosu: Zachęcamy do przetestowania oferowanych przez nas usług hostingowych lub usługi Cloud Backup - 30 dni można korzystać zarówno z Cloud Hosting jak i z Cloud Backup bez żadnych kosztów i zobowiązań - jest to czas który dajemy wszystkim zainteresowanym użytkownikom na sprawdzenie jakości i wydajności oferowanych przez nas rozwiązań. Wystarczy złożyć zamówienie na wybraną przez siebie usługę na naszej stronie internetowej www.nazwa.pl
  • Odpowiedz