Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że mija ponad miesiąc odkąd @malalon zadeklarował u mnie zakupy, powiedział, że na drugi dzień przeleje należność a następnie przestał odpisywać, chciałbym, żebyście mieli na uwadze, że nie warto trzymać towaru dla tego gościa.
Zgodnie z informacją jaką napisałem na PW - w przypadku dalszego braku jakiegokolwiek kontaktu, informacje wrzucam na nasz tag, oraz grupy i fora, co powyższym czynię. Pawła omijamy szerokim łukiem :).

Taki sam numer wykręcił koledze @Mrjohnsmith, któremu również nie zapłacił.

Dlatego też do sprzedania mam gotowe dekanty:
- Zoologist Tyrannosaurus Rex - 10ml - 128zł
- Xerjoff Zefiro - 10ml - 78zł
- Eisenberg Ambre d'Orient - 10ml - 65zł
- Acqua di Parma Colonia Oud - 10ml - 28zł
Damskie:
- Chloe L'eau de Toilette - 2x10ml - 33zł
- Dior Poison Girl - 10ml - 23zł

#perfumy #rozbiorka #rozbiorka71
  • 14
@weah: ja też kiedyś wysyłałem mu paczkę, dlatego przygotowałem wcześniej dekanty. Tym sposobem zamiast mieć perfumy we flakonie i z nich korzystać, mam przelane nie wiadomo po co.
Przez ten czas był aktywny na wykopie, więc dla mnie to nie jest argument, bo jeśli można śmieszkować na mirko, to równie dobrze można napisać "sorry stary za zamieszanie, nie mogę od ciebie kupić" lub zapłacę za tyle i tyle czasu.
Pobierz
źródło: comment_1585937110UhisX91p2pUMq1FifsdyUC.jpg
@weah: u mnie tez na szczescie wszystko wypalilo, moze deklaruje na bani, a rano sie budzi i sprawdza czy go stac, u mnie zamowienie mial <100, pewnie jak zobaczyl na kacu ze nabral jakichs dinozaurow i innych kolonijnych zefirkow ambrowych za 400zl to stwierdzil ze idzie na odwyk w zakladzie zamknietym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@weah: nie przygotowywałbym dekantów w ciemno, gdybym nie miał jakiegoś doświadczenia z nim ale tak jak wyżej pisałem - wystarczyło napisać cokolwiek, bo olewanie wiadomości jest chyba najsłabszym wyjściem z możliwych, bo wystarczyło cokolwiek napisać i nie wylewałbym tutaj żali.
@FELIX90: @weah: Ja mam z nim pół na pół.
Rzeczywiście brał kiedyś u mnie sporo niszy. Ostatnio deklarował i też cisza...
Ja już się nauczyłem nie rozlewać jak nie mam wpłat więc zostaję tylko z małymi ilościami z deklaracji.
Takie czarne listy olewaczy to mam już porobione tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)