Wpis z mikrobloga

janusz lvl 60+ został na firmie przyłapany przez swoją córkę jak dymał księgową lvl 35 w swoim gabinecie xD a podobno miał problemy z prostatą i męskimi sprawami xD
myślałem że takie rzeczy tylko w telenowelach ( ͡º ͜ʖ͡º)

#pracbaza #januszebiznesu
  • 69
  • Odpowiedz
  • 568
@Drizx @wojox11
januszex pracuje do godziny 16.00. Córka też pracuje (ale ona do 14.00 aby się nie przemęczać), bo ma to w niedalekiej przyszłości przejąć. Cała akcja działa się podobno o 16:15, miało już nikogo nie być xD pech chciał że córka czegoś zapomniała i wróciła się na firmę. Zastała widok kształtnego księżyca Anetki wypiętego na biureczku, który był doładowywany knagą Janusza xD
  • Odpowiedz
Anetko proszę nie wpuszczać nikogo przez godzinkę do mnie. Z Panią Kasią musimy omówić ważne budżety.


@wojox11: a potem zapraszam, Panią, mamy kilka spraw do przedyskutowania.
  • Odpowiedz
  • 264
@matthewonthego
szczupła, niebrzydka. Już wiadomo skąd miała tyle urlopu na 5 wyjazdów zagranicznych w roku ( ͡º ͜ʖ͡º).
Żona janusza się podobno wyprowadziła, nie wiem czy będą dramy rozwodowe. Córka podobno zapowiedziała, że jak przejmie stery to Anetke od razu pożegna, a Janusz oświadczył że dopóki tu jest to Anetka będzie tu pracowała. Anetka się specjalnie nie przejęła ( ͡º ͜ʖ͡º) jakby
  • Odpowiedz
myślałem że takie rzeczy tylko w telenowelach ( ͡º ͜ʖ͡º)


@luke-dolla7: Kilka lat temu, byłem na szkoleniu z branży TSL. Na imprezie integracyjnej siedziałem z kobitką, która pracowała w firmie gdzieś na mazurach i byli filią jakiejś dużej marki, która produkuje luksusowe jachty i rozmawialiśmy o patologii w pracy właśnie. Jakiś totalny Janusz miał kawałek dobrze usytułowanego pola przy brzegu, podpisali umowę, firma matka zbudowała całą
  • Odpowiedz
@luke-dolla7: a kierowca wstał i zaczął klaskać. Tak było. Już widzę, jak jesteś córką prezesa firmy i po zobaczeniu takiej sceny rozpowiadasz po firmie to, co zobaczyłaś. Ale Wy durne te bajty piszecie, na łykają to chyba tylko ludzie z tagu #kolchoz albo #neet
  • Odpowiedz