Wpis z mikrobloga

@quercy: Jak byś odrobinę się wysilił to znalazłbyś przynajmniej kilka możliwych przyczyn tej sytuacji i nie robiłbyś z siebie debila w internecie
  • Odpowiedz
@robertx: no i zamiast mandatu dostanie x tys kary nałożonej przez sąd. Takie życie, j#bla epidemia i zakłady muszą zostać zamknięte. No kurna życie. A ta foch i nie zamknie i ch#j. No i ch#j będzie jeszcze bardziej stratna xd f#ck logic
  • Odpowiedz
@WyjmijKija dziś tak samo mogłaby stracić pracę i być bez zarobków, gdyby była na etacie.
Nie po to zaryzykowała (i jednocześnie łożyla więcej podatków niż etatowcy), by rząd który na dobrej koniunkturze i jej ryzyku, kasę przewalał dla swoich korzyści, a w momencie kryzysu wypiął się tyłkiem i udawał że problemu przecież nie ma.
Nie po to płaciła te wieksze podatki, które z definicji gwarantują bezpieczeństwo, by teraz była obciążana ratowaniem gospodarki
  • Odpowiedz
Niecałe 3 tygodnie temu byłem u fryzjera. To naprawde taki dramat? Ja rozumiem koszty, inwestycje ale mówić takie rzeczy nie pracując przez 3-4 tyg? Miesiąc bez pensji a wy piszecie o glodowaniu xD Rozumiem że może tak u niej być ale to jest przyznanie się do skrajnej nieodpowiedzialności. Jak ta sama sytuacja będzie za 3-4 miesiące to można będzie takie rzeczy pisać
  • Odpowiedz
@MowMiLysy taki lajf, jak pisałam mogla wczesniej zainwestowac w biznes, a teraz nie ma z niego przychodu. To taki biznes, ze w kieszeni masz jak zarobisz, a dodatkowo luty jest zawsze kiepskim miesiącem. To nie tak, że masz pensje raz na miesiąc i ja dysponujesz. Wychodzisz z pracy, zrobiłeś na czysto 150-200 np, idziesz do spozywczaka zostawiasz 50 zl, idziesz do apteki 20 zl, drogerii 30 zl, juz pękła 100, a tu
  • Odpowiedz
@robertx jak #!$%@? robi to nie ma jak odłożyć, znam osobę bardzo mi bliską, która sama prowadzo zakład i to nie w mieście, gdzie rowniez ma konkurencję i nawet w ciezkiej chorobie potrafiła zakład utrzymać i ma jeszcze sporo odłożone jeżdżąc ciągle na szkolenia i pracując na dobrych niszowych produktach ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:#!$%@? baletnicy to i rąbek u spódnicy
  • Odpowiedz
@robertx: czytam te wszystkie komentarze Mirek i jestem załamany poziomem wykopu ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam wrażenie, że przez zakaz wychodzenia z domu dla nielatów, 3/4 na wykopie to właśnie oni
  • Odpowiedz
@robertx: z tobą nawet nie ma o czym dyskutować, jedyhy twój argument to wycieczki personalne. Jak zaczniesz pracować, założysz rodzinę to zobaczysz, że nie wszystko jest takie proste i kolorowe.
  • Odpowiedz
Jestem załamany poziomem wykopu, czuję się jakby większość siedziała na garnuszku u mamy. Dla was nie ma żadnych sytuacji losowych, nie ma żadnych problemów, a jak się zakłada działalność to trzeba mieć 50k odłożone, bo inaczej nie jesteś prawdziwym przedsiębiorcą.
  • Odpowiedz
  • 0
Ja się jej nie dziwię. Rząd robi z ludzi idiotów. Przecież taki zakład fryzjerski można prowadzić w miarę bezpiecznie w tym czasie. Maseczka na wejściu, bezdotykowy pomiar temperatury ciała i zapraszam. Ale nie, lepiej wszytko #!$%@? zakazać i nie dać ludziom sensownej rekompensaty. Dodatkowo nie wiadomo ile to będzie trwało bo wszystko opiera się na rozporządzeniach. Dodatkowo przecież sklepy i wiele firm jest otwartych normalnie. Rząd chce robić wybory.
  • Odpowiedz
  • 0
Nie przesadzajmy, ile była zamknięta? Półtora tygodnia? Dwa? Jak już jej brakuje to chyba jej problem a nie wszystkich innych. Obniżenie standardu życia to nie jest koniec świata, trzeba zacisnąć poślady i tyle. Smutna rzeczywistość to, że ludzie żyją w jakiejś ułudzie gdzie nie może stać się nic nieprzyjemnego i ciągną nieudolne firmy, żyją bez oszczędności i jadą na kredytach.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@robertx: Historia dla mnie śmierdzi na kilometr. Założę się że samotnie wychowująca tak jak większość czyli bez ślubu, a żyje z partnerem. No i oczywiście ciekawe kto zajmuje się dziećmi jak szkoły czy przedszkola zamknięte?
  • Odpowiedz