Wpis z mikrobloga

@robertx: skoro nie stać jej na "komfort braku pieniędzy", to czemu nie jest zabezpieczona finansowo?

#!$%@? parodia, zarabiam pewnie kilka razy mniej, niż ona, a mam odłożony hajs przynajmniej na rok wegetacji. No i UWAGA, SAMOTNIE WYCHOWUJE DWÓJKĘ DZIECI. A tfu

Państwo nie pomaga? Ciekawe, czy to nie jedna z tych bizneswoman, co w czasach "pokoju" pierwsza by #!$%@?ła na rozdawnictwo państwa za JEJ pieniądze, bo przecież płaci to śmieszne 1400
@BrockLanders: Zamiast siedzieć na dupie i brać tylko socjal to prowadzi salon fryzjerski. Nie jest zabezpieczona na rok do przodu ponieważ taki salon fryzjerski to również niemałe koszta które trzeba płacić niezależnie od tego czy salon otworzony czy nie, i jak Ciebie na dwanaście miesięcy urządza 24 tysiące tak ona na 12 miesięcy na siebie, dwójkę dzieci i lokal potrzebuje kilka razy więcej. A z takiego salonu też kokosów nie ma,
@robertx: No cóż, w kryzysie ludzie będą bankrutować, będą biedniejsi i nie ma na to rady. Ma dwójkę dzieci czyli 1000+ wpada, ZUS może sobie anulować na 3 miesiące, nie wiem jak z kosztami wynajmu lokalu, ale z tym to każdy ma teraz problem nie tylko ona. Niech se weźmie opiekę na dzieci to jeszcze kilka złotych jej ZUS wypłaci. Jest zakaz to jest zakaz, nie wziął się on ze złośliwości
@Kieres: No, ale to co? W czym ona powinna być bardziej uprzywilejowana niż każdy inny? Para studentów, która siedzi na wynajmowanym i pracowała w restauracji za 10zł/h jest w jeszcze większej dupie, bo nie ma ani 500+ ani na L4 iść nie może. Chemia i żarcie dla 2 dorosłych osób to też nie mało. No takie czasy. Żeby było jasno, ja tej Fryzjerki nie hejtuję, bo każdy radzi sobie jak może