Wpis z mikrobloga

55 785 + 900 = 56 685

Cześć wszystkim, dawno mnie tu nie było. Przyszedłem trochę posprzątać ;).

We wpisie z 20 marca odejmowane jest 450 ml od 94 335, podczas gdy poprzedni wpis ustanawia wynik na 94 785. Albo odjęto 450 ml za dużo, albo jeden wpis został usunięty. Nie zostało to jak dotąd skorygowane.
Analogiczna sytuacja we wpisie z 25 marca. Odejmowane 450 ml od 86 235 ml, a wynik z poprzedniego posta to 86 685 ml.

Później było bardzo dużo zamieszania, ale @Pociongowy wszystko dokładnie wyprostował, dzięki!

Z korektą do dzisiejszego posta wstrzymuję się, aż @xmarox wyjaśni, co oddawał w piątek 13 :).

Pozdrawiam wszystkich, trzymajcie się zdrowo i oddawajcie krew!

#barylkakrwi
  • 5
@wuochu cześć! Wydaje mi się (Ale tylko wydaje) że wszystko tam było ok i tylko wpisy zniknęły. Starałem sję pilnować poprawności podejmowanych wyników. Nieniestem na 100% pewny ale chyba wszystko tam było ok.
@Pociongowy: myślę że tak właśnie jest, bo przecież nikt nie modyfikuje wyniku od którego odejmuje, najwyżej zdarza się, że jakieś wpisy pominie, ale wtedy błąd jest w drugą stronę. Ciekawe, bo w poprzedniej edycji nie zauważyłem, by znikały wpisy (poza jednym, dość istotnym xD).
@wuochu: Ja widziałem, że z poprzedniej edycji zniknął chociażby ten ostatni od którego zaczęliśmy liczyć tą baryłkę. Reszcie się nie przyglądałem.

I teraz pojawia się pytanie czy Twoja korekta jest tutaj potrzebna... []