Wpis z mikrobloga

Też macie takie wrażenie,że to bedzie rok wyjęty z życia? Wszystkie plany na najbliższe miesiące właśnie spłukują sie w kiblu rzeczywistości. Strasznie mnie to #!$%@?.


@xMasiehx: siedze na kwarantannie 3 rok i w końcu czuje że ludzie zaczynają mnie rozumieć, ale Ci co siedzą 2 tygodnie i już świrują to dla mnie jest pathethic-meme.jpg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xMasiehx: trzeba myśleć pozytywnie miras, można w końcu poświęcić czas na jakieś domowe hobby/pasje. Powiem ci tak po sobie, spędziłem w zeszłym roku 6 msc w szpitalu i to był dla mnie dramat, obiecałem sobie że nie będę już marudzić czy narzekać, a już na pewno nie będę się nudzić, jeśli tylko z niego wyjdę. W szpitalu ograniczały mnie 4 ściany pokoju i brak narzędzi, mam wrażenie że teraz w domu
@Un1337: Tu nie chodzi o swirowanie na kwarantannie-inteligentni ludzie nigdy sie nie nudza ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Chodzi o jakies plany ktore kazdy sobie porobil,miejsca do odhaczenie etc.
@xMasiehx: to miał być najlepszy rok od wielu lat, a wszystko poszło się sypać. Staram się w miarę realizować założenia na ten rok, ale niestety nie wszystko zrobię, bo mi wszystko zamknęli. Już mi odjechała jedna sprawa, za chwilę może odjechać następna. A najgorsza jest świadomość, że jeszcze przed sezonem letnim mogę być bezrobotnym(pociesza mnie jedynie fakt, że mam dobry fach w ręku i kilka lat doświadczenia).
Idź pan w #!$%@?.