Wpis z mikrobloga

Gdzie ja #!$%@? zyje.
- otwarte sa sklepy monopolowe, ale nie moge isc po alkohol
- myjnie samochodowe sa czynne, ale jest zakaz korzystania z nich
- ludzie ktorych rzekomo chronimy, kladac gospodarke spac, stoja sobie w setkach pod lidlami i zajebiscie sie bawią bo w koncu cos ciekawego sie dzieje w ich zyciu
- nie mozna wejsc do lasu, ale mozna isc na spacer, lecz nie do lasu, bo nie mozna do lasu. Chociaz w sumie normalnie tez nie mozna, ale na krótki mozna, tzn... XD
- moge dostac kilka tysiecy mandatu, na podstawie prawnej "slowotok morawieckiego z 30 marca 2020 godz 13:08"

Co tu sie #!$%@?

#koronawirus #gorzkiezale
  • 106
  • Odpowiedz
@Rimfire nie musisz mi mówić o co chodzi. Problem w tym że nigdzie nie jest napisane że po fajeczki czy piwko nie wolno i ludzie tak naprawdę nie wiedzą co mogą zrobić a czego nie i w efekcie nakładane są bezpodstawne kary na podstawie interpretacji jakiegoś funkcjonariusza.

To tak jakbyś miał napisane w kodeksie karnym tylko "nie rób drugiemu co tobie niemiłe" i musiałbyś się domyślać co wolno a czego nie wolno.
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje: Bo Kaczor vel karakan testuje na ile może ograniczyć Ci możliwość normalnego życia społeczego i gospodarczego i tym samy pozostania u władzy do końca życia, za Twoim własny przyzwoleniem, bo na ulicę przecież nie wyjdziesz bo wirus. Ten Naród przez te 5 lat zidiociał bardziej niż mogłoby się wydawać przy pomocy propagandy wciskanej TVP.
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje: cos mi smierdzi bledna interpretacja autora tego artykulu

Wielkopolska policja postanowiła jednak pójść krok dalej i biegaczy po prostu karać mandatami.- Po ulicy nie wolno biegać nawet w odległości dwóch metrów od siebie - uważa rzecznik tamtejszej komendy Andrzej Borowiak, zaznaczając, że czas upomnień się już skończył, teraz nadeszła pora na kary. Jako podstawę przytacza art. 54 kodeksu wykroczeń dotyczący naruszania przepisów o zachowywaniu się w miejscach publicznych, za co
  • Odpowiedz
cholera, a ja dzisiaj byłem na myjni. Muszę schować samochód bo jak policja zobaczy, że czysty to jeszcze mandat dostanę.


@gucias: Bez obaw. Nie byłeś go umyć "wypolerować", tylko zdezynfekować karoserię.

Zastanawiam się jak wielkimi idiotami są ci wysłani tam pracownicy żandarmerii. Jeszcze te mendy pochodziły bez żadnego zabezpieczenia twarz do kolejnych ludzi.
DOgi - > cholera, a ja dzisiaj byłem na myjni. Muszę schować samochód bo jak policja ...

źródło: comment_1586027117ZNQgTooq6TH7peiC0Ix4We.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz