Wpis z mikrobloga

Mirki, pytanie mam.
Jak myślicie - czekać na iPhone 9, czy w podobnych pieniądzach rozglądać się za czymś z Androidem? Nie chodzi mi o rozpętanie burzy jaki system lepszy. Zależy mi na dobrym aparacie, NFC, dobrej baterii, min. 128GB (lub opcja karty pamięci).
Do tej pory miałem iPhone 4s -> iPhone SE, telefony zmieniam rzadko, stąd rozkmina.
Chciałbym jednak coś większego niż SE, ale żeby jeszcze jakotako leżało w dłoni.
Budżet 1500-2500, im mniej tym lepiej - wiadomo. Kiedyś był wybór między Samsungiem a iPhonem.. teraz tyle tego się namnożyło, że nie ogarniam. Pomóżcie.

#telefony #ios #android #pytanie
  • 7
@#!$%@?: a p30 pro? dużo ludzi chwali aparat. Boję się tylko, żeby nie przestali aktualizować ze względu na kosę z googlem.
p30 pro


@tldr: wydaje się ciut lepszy aczkolwiek to juz kilkaset zloty roznicy. ja mam Mi9t Pro i nie mam zastrzeżeń. Tu już wybor raczej miedzy dodatkową kartą pamięci a jej brakiem (ale po co mi wiecej niz 128Gb?)i wodoszczelnością chyba tylko?
@#!$%@?: w sumie mogę wypróbować mi 9t pro. Gdzie będzie najtaniej? Xiaomi to pewnie bardziej się opłaca bezpośrednio z Chin..