Wpis z mikrobloga

KEROSENE

W taki właśnie sposób w tym krótkim zarysie marki poniżej, John Pegg założyciel Kerosene przedstawia swoją wizję i swój pomysł na perfumy.
Kerosene powstało w 2011 za sprawą Johna. Youtubera i miłośnika perfum.

Urodziłem się i wychowałem w St. Clair (Michigan), około godzinę drogi na północ od Detroit. W miejscu, z którego pochodzę, jeśli ktoś nie pracuje w fabryce samochodów, nie pracuje w ogóle. Każda fabryka produkuje różne części samochodowe, ale w St. Clair jest zupełnie inaczej – tutaj wszystkie zakłady są takie same. Nie chciałem iść tą ścieżką, dlatego nauczyłem się malować motocykle i majsterkować przy nich. Pracując w warsztacie, pokochałem zapach brudu, smaru, oleju, a czasem też krwi, kiedy skaleczyłem sobie ręce.

Zawsze byłem wrażliwy na zapachy. I w ten sposób z benzyny, stemplowanej stali, plastiku, drzew i ziemi powstało Kerosene.
Po okresie wąchania wszystkiego co napotykał na swojej drodze mój nos, poczułem, że nadszedł moment, w którym powinienem spróbować połączyć to co znam i stworzyć coś wyjątkowego. Moim celem w tworzeniu zapachów zawsze będzie podążanie za trzema składnikami: surowymi, unikatowymi i przystępnymi. Chcę również, aby kompozycje idealnie korespondowały z designem flakonów, dlatego wykorzystuję swoje umiejętności malarskie i doświadczenie w pracy w fabryce (które nigdy nie sądziłem, że okaże się przydatne) tworząc opakowania. Każdy flakon jest jedyny w swoim rodzaju, zawsze pokryty najlepszej jakości lakierem samochodowym i zabezpieczony lakierem bezbarwnym. Efekt jest mniej więcej taki, jak gdyby klasyczny, błyszczący Ford zderzył się z perfumami, albo jak muzyka The Cure rozbrzmiewająca z małych, mizernych głośników nędznego 8-track player’a.

Lodowaty grad pada w Michigan przez średnio 7 miesięcy w roku. Mimo to, jestem przywiązany do ciepłych nut. Ambra, drewno i przyprawy ogrzewają mnie i moje zmysły, cały czas inspirując do pracy.

Jestem zwykłym człowiekiem, ale moje zapachy nigdy takie nie będą.

Pozdrawiam ciepło,
John Pegg

KEROSENE BLACKMAIL

Blackmail to świetlista kompozycja stworzona na bazie ciepłej ambry i aksamitnej wanilii, połączonych z soczystością owoców.
Zapach ten wykończony został kremową nutą drewna sandałowego i ciemnym, dymnym oudem.

Kerosene Blackmail 5,3 zł/ml - do rozlania 70 ml

Fragrantica
Parfumo

KEROSENE BROKEN THEORIES

Najskrytsze zakamarki mrocznej przestrzeni zdają się chować i pojawiać tak samo jak chmury tańczące na niebie o północy, które kradną ostatnie blaski księżyca. Wspomnienia snów pełnych kłębów dymu zabłądziły w twojej pamięci.
Rozmyślając nad zapachami tajemnicy i zmroku, gorące płomienie przez które musiałeś przebrnąć chłodną nocą dryfują w powietrzu, a piekące przyprawy płyną po twojej skórze.
Spokojnie, poranek nadejdzie, mrok się oddali, a teoria, że wszystko pozostaje upiorne zostanie całkowicie obalona.

Kerosene Broken Theories 5,3 zł/ml - do rozlania 70 ml

Fragrantica
Parfumo

Rozlewam od 5 ml.

Szkło: 3 zł
Mam dekanty z pojemnością: 5 ml, 10 ml, 30 ml

Przesyłki:
Paczkomat 13 zł
Poczta Polska 14 zł
Paczka w Ruchu 10 zł
Kurier 16 zł

Płatność BLIK, Paypal, Przelew.

Proszę o deklarację jeśli chodzi o ilość ml w komentarzach. Resztę ustalimy na PW.
Z powodu trudniejszego dostępu do szkieł możliwe opóźnienie w wysyłce.

*Tekst tłumaczony ze strony sklepu lub marki.

Coś tam mam jeszcze innego do odlania. Lista na PW.


#perfumy #rozbiorka #modameska #streetwear
Minishcap - KEROSENE

W taki właśnie sposób w tym krótkim zarysie marki poniżej, Jo...

źródło: comment_1586098708S7KAfuAORrKIuIALJzlwMC.jpg

Pobierz
  • 6