Wpis z mikrobloga

o co chodzi z tym #!$%@? pisu za ograniczenia?
Jestem troche nie w temacie ogólnie nie popieram pisu kraj z gówna
ale ograniczenia w postaci mandatów za bezcelowe łażenie po mieście w czasie epidemii wyjdą tylko na lepsze i ograniczą debili nieświadomie roznoszących wirusa.
#koronawirus
  • 53
  • Odpowiedz
@rimyi:

"Punktuje" mnie kilku neuropejskich trolli, którzy w innych wątkach twierdzą, iż lekarze i pracownicy sanepidu wysyłają zdrowych ludzi na testy by fałszować statystyki zachorowań. Jeden rabin powie tak, drugi powie inaczej. Od zawsze tak to działa w sporach prawnych. Ślepe przyjmowanie narracji jednej ze stron świadczy o umysłowej indolencji.

Dostajesz dodatkowe kopiejki za ilość kłamliwych wpisów?


Tak. Mogę za nie spędzić więcej czasu z twoją mamą.
  • Odpowiedz
Jeden rabin powie tak, drugi powie inaczej. Od zawsze tak to działa w sporach prawnych. Ślepe przyjmowanie narracji jednej ze stron świadczy o umysłowej indolencji.


@Planeta_odebete2: więc dlaczego ślepo przyjmujesz narrację strony, że to wszystko legalnie? RPO i całe środowisko prawnicze krzyczy, że to niezgodne z konstytucją, że bezprawie ale nasz wykopowy naczelny prawnik mówi, że wszystko ok i neuropkę boli dupa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Brakuje
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@szalony_ikar nie stwierdziłbym tak po jednym wpisie. Teraz całe gorące w komentarzach typu "#!$%@?ć PiS bo nie pozwolaja wychodzić w epidemię" wcześniej była gadka o starych dziadach wychodzących bez celu XD

Ludzie mają tak jak chcieli. Czego innego się spodziewać po PiS ale ograniczenia idą w dobrą stronę im mniej ludzi na ulicy tym lepiej
  • Odpowiedz
@keppo: ograniczenia niektore sa dziwne (zamkniete lasu, 2 metry od domownika na spacerze), kary absurdalne (za spacer mozna wylapac 30k jak za powazna rzecz, zlamanie kwarantanny), no i inne kraje juz planuja wyjacie z lockdownu, Austria juz ma plan co do dnia, Dania planuje, Hiszpania, Niemcy, a u nas ciagle sie kloca o wybory zamiast ratowac gospodarke.
  • Odpowiedz
czyli co, jeśli policja mnie zatrzyma i będzie mi chciała wlepac 5k mandatu to mogę po prostu odmówić mandatu i w sądach się kłócić, że przestrzegam konstytucji?


@dosiu: problem w tym że w tym chlewie nic nie możesz, znaomy robił im aferę o ich kontrolę a ci na niego napluli

ustanowiono prawo które ma cię chronić, na które się przysięga, a które ma się w dupie

polecam naukę języka i emigrację
  • Odpowiedz
  • 0
@keppo najważniejsze co mamy to wolność i nic nie usprawiedliwia jej ograniczenia. Kiedyś zrozumiesz, już za chwilę. Jak dla złudnego bezpieczeństwa oddasz swoje ostatnie prawa.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@keppo: bo jest nielegalne. Powinni wprowadzić stan klęski żywiołowej, ale tego nie zrobią bo a) wybory i b) nie stać naszego państwa bo hajs z prosperity przejedlismy.
  • Odpowiedz