Wpis z mikrobloga

DAILY REMINDER

Prawilnie przypominam, że PiS zastał warunki, jakich zazdrościć by mu mogła każda poprzednia ekipa, miał wzrost gospodarczy i kraj który dzięki poprzedniej ekipie przeszedł przez kryzys suchą stopą, mnóstwo środków z Unii oraz światową hossę, ale zamiast naprawić najbardziej niedomagające sektory państwa, takie jak ochrona zdrowia, postanowił przeżreć wszystko co się dało, nie zostawiając żadnych rezerw, aby kupić głosy za 500+ i dodatkowe emerytury. Przypominam, że gdy opozycja w lutym alarmowała, pisowskie trolle ich wyśmiewały. Przypominam, że workowaty minister szumowski jeszcze na początku marca mówił, że to nic takiego, grypa gorsza. Przypominam, że gdy inni gromadzili sprzęt i środki medyczne, u nas nie zrobiono nic, zaś prezydent który rzutem na taśmę mógł zawetować dwa miliardy dla szczujni i zasugerować, że może by je jednak przeznaczyć na przygotowania do pandemii koronawirusa, podpisał, przy czym jeszcze kaczyński z kurskim wytarli nim podłogę.
Pamiętajcie mirki, że jeżeli z powodu pandemii umrze lub poważnie zachoruje ktoś z waszych bliskich, a dostęp do opieki będzie mieć utrudniony, będzie to przede wszystkim wina partii obecnie rządzącej.

#koronawirus #bekazpisu #4konserwy #neuropa #takaprawda #patologiazewsi #polityka
  • 37
Po pierwsze: Tfu


@Kleki_Petra: Widzę kultura u Ciebie na pierwszym miejscu. Ładnie się przedstawiłeś.

Po drugie: Nie zmienia się narracja,

Jak to się nie zmienia? Jeszcze miesiąc temu Duda i całe PIS był ciśnięty, żeby to przeznaczyć na chore dzieci.

Piszę tylko o tym, co zrobiłby odpowiedzialny i niezależny prezydent lub odpowiedzialny rząd.

Czyli zgadzasz się że odpowiedzialny rząd nie powinien ulegać populizmowi dzisiejszej opozycji i przeznaczać tych 2mld na chore
@KonradLuzik:

Widzę kultura u Ciebie na pierwszym miejscu. Ładnie się przedstawiłeś.

Zawsze mnie śmieszy gdy ludzie hodujący wiele różnych kultur bakterii na samym sobie, czują się kompetentni do wypowiadania się w temacie kultury tworzonej przez społeczeństwo.

W dalszym ciągu nie rozumiesz, o czym był wpis, ponieważ jednak występujesz, świadomie lub nie, w obronie partii rządzącej, nie mogę cię traktować jako w pełni zdolnego intelektualnie do zrozumienia tych treści, toteż piszę dla
Ubodło cię słówko "cymbał"


@Kleki_Petra: Ubudł mnie raczej Twój brak kultury. Przykro mi, że muszę dzielić przestrzeń serwerową z kimś takim. Dlatego poprosiłem moderację o interwencję.

fikołki pisowców


@su1ik: Jedyny fikołek jaki tutaj jest to wydawanie tych samych pieniędzy po raz 3 xD

skoro zdecydowałeś się bronić obóz


@Kleki_Petra: Kolejny chochoł xD W żaden sposób nie bronię obozu rządzącego. Chyba że wyznajesz zasadę: kto nie znami ten przeciwko nam?
przeżreć wszystko co się dało, nie zostawiając żadnych rezerw, aby kupić głosy za 500+ i dodatkowe emerytury. Przypominam, że gdy opozycja w lutym alarmowała, pisowskie trolle ich wyśmiewały.


@Kleki_Petra To mejnstrimowa opozycja już nie jest za 500+? Przecież ostatnie lata, jesli dobrze pamiętam, to brali udział w socjalistycznej licytacji.
@Kleki_Petra: To Ty napisałeś, że PIS powinien odłożyć te 2 mld na walkę z zarazą, a nie ulegać szantażowi emocjonalnemu i przeznaczyć na chore dzieci. Żeby mógł przeznaczyć je na walkę z zarazą nie mógłby ich wydać na dzieci z rakiem.

Przecież napisałem, że przeznaczenie tych 2mld na tvp to skandal, czytać nie umiesz czy umiesz czytać tylko wybiórczo?
I co z tego? Nie o tym jest wpis.


@Kleki_Petra Jak nie o tym, skoro napisałeś, że PiS przezarł na socjalizm. A ja pytam, kto przeżrec nie chciał - skoro praktycznie wszystkie partie poza kucami proponowały to samo? Wina wyborców. Chcieliście to macie.