Wpis z mikrobloga

mój miesięczny telefon samsung a51 zaczął wyraźnie mulic i co gorsza przestał wyświetlać kto dzwoni. Słyszę dźwięk dzwonka lecz nie wyswietla mi się, ani informacja kto dzwoni, ani mozliwosc odebrania tego połączenia. Dopiero po chwili moge sprawdzić połączenia nieodebrane i do tej osoby oddzwonic. Nie bylo zadnego urazu. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co to może byc? To powazna usterka? Co gorsza nie mam drugiego telefonu w razie gdyby ten poszedl do naprawy. czy komus z Was #samsung a51 sprawia podobne problemy? #mobilki #telefony #elektronika #smartfon
  • 22
@ks2m: np. Gdy wstukuję literki pisząc cokolwiek to one pojawiają sie wolniej niż ja je piszę. Z pewnym opóźnieniem. Albo wybieram kliknieciem jakas opcje, to nie chodzi o to, że dlugo się ładuje strona lecz jakby na ekranie moje działania pojawiają sie ze zwłoką. Problem tego opóźnienia oraz braku info o telefonach pojawił sie jednocześnie.
Hej! No więc udało się ( ʖ̯) dziękuję wszystkim za podpowiedzi. Miałam zamiar tymczasowo przemęczyć się z takim szwankującym telefonem (żeby wpierw pożyczyć jakiś tymczasowy a ten powierzyć serwisowi) ale sytuacja się dramatycznie pogarszała z minuty na minutę.Był już problem ze wszystkim, bo ekran działał chwilę (niezbyt płynnie, wolno i wybiórczo reagując na dotyk) i się zczerniał, czyli gasł i trzeba było go ciągle wybudzac